• Opravdao povjerenje

FK Željezničar bio je uvjerljiv danas na gostovanju kod Zvijezde. Puleni Amara Osima slavili su 0-3, a odličan susret odigrao je Kiseljačanin Petar Bojo. Tako je mladi veznjak opravdao povjerenje trenera, i nastavio kupovati simpatije navijača.

U 19.minuti nakon lijepe akcije Željezničara Bojo ubacuje, a domaći nogometaš skreće loptu u svoju mrežu. U 40.minuti nova dobra akcija gostiju. Štilić za Stevanovića, koji gura za Ramovića, a on je siguran za povećanje vodstva. U 58.minuti nova lopta u mreži Zvijezde. Ponovo je Bojo dobro ubacio,a udarac Sadikovića u mrežu skreće Ivan Lendrić.

U 81.minuti Bojo je još jednom u centru pažnje. Probio je po lijevoj strani, dodao Alispahiću, čiji je udarac obranio domaći vratar.

Bojo je zaradio i žuti karton.

Željezničar: Kjosevski – Stevanović, Kosorić, Ikić, Šehić – Sadiković, Bojo – Ramović, Štilić (Alispahić od 69.), Veselinović (Mujezinović od 80.) – Lendrić (Dacić od 71.).