Od 18 sati

 IMG 8654

 

Rukometaši Kiseljaka večeras zatvaraju prvu polusezonu u Rukometnoj ligi Herceg-Bosne. U Gradskoj dvorani u Kiseljaku gostuje Rukometni klub Široki Brijeg.

Gosti su favoriti s obzirom na širi kadar, no Kiseljačani poručuju da nema bijele zastave i da žele pobjedom usrećiti svoje vjerne navijače. Širokobriježani su poljuljani sa dva uzastopna poraza, te se u Kiseljaku žele vratiti na pobjedničke staze. S druge strane, u posljednjoj domaćoj utakmici RK Kiseljak je upisao i prvu pobjedu, te osokoljen danas izlazi na megdan gostujućoj ekipi.

Kiseljak je oslabljen neigranjem nekoliko prvotimaca, dok bi gosti trebali doći u punom sastavu. No, najveći problem za goste je što imaju samo dva treninga tjedno, te da su to treninzi u kasnim večernjim satima.

Iz našeg kluba ističu da će dati sve od sebe, i ostaviti zadnji atom snage na svom terenu. Cilj je samo jedan : Pobjeda za kraj polusezone i zajednička pjesma s navijačima.

Pozivamo sve navijače da podrže naš klub. Dolazak su najavile i Prikaze Kiseljak. Susret se igra u 18 sati.

Iznad svih - RK KISELJAK !

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Od 18 sati

 IMG 8654

 

Rukometaši Kiseljaka večeras zatvaraju prvu polusezonu u Rukometnoj ligi Herceg-Bosne. U Gradskoj dvorani u Kiseljaku gostuje Rukometni klub Široki Brijeg.

Gosti su favoriti s obzirom na širi kadar, no Kiseljačani poručuju da nema bijele zastave i da žele pobjedom usrećiti svoje vjerne navijače. Širokobriježani su poljuljani sa dva uzastopna poraza, te se u Kiseljaku žele vratiti na pobjedničke staze. S druge strane, u posljednjoj domaćoj utakmici RK Kiseljak je upisao i prvu pobjedu, te osokoljen danas izlazi na megdan gostujućoj ekipi.

Kiseljak je oslabljen neigranjem nekoliko prvotimaca, dok bi gosti trebali doći u punom sastavu. No, najveći problem za goste je što imaju samo dva treninga tjedno, te da su to treninzi u kasnim večernjim satima.

Iz našeg kluba ističu da će dati sve od sebe, i ostaviti zadnji atom snage na svom terenu. Cilj je samo jedan : Pobjeda za kraj polusezone i zajednička pjesma s navijačima.

Pozivamo sve navijače da podrže naš klub. Dolazak su najavile i Prikaze Kiseljak. Susret se igra u 18 sati.

Iznad svih - RK KISELJAK !

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17