Kadeti i juniori NK Kiseljak bili su uvjerljivi u okviru 11.kola Omladinske lige Centar B. Protivnik je na Stadionu hrvatskih branitelja bio Radnik iz Donjeg Vakufa.

Kadeti su slavili 7-1. Izabranici Igora Antića poveli su već u drugoj minuti pogotkom Miličevića. Sjajan golgeterski niz nastavio je i Petar Borović koji se do poluvremena dvaput upisao u strijelce, a jedan pogodak zabio je Purišević. Na poluvremenu je već bilo 4-0, i bilo je samo pitanje koliko će još lopti završiti iza leđa gostujućeg vratara Švage.

Tek što se krenulo s centra u drugom dijelu, gosti smanjuju na 4-1 preko Dedića. U 54. peti pogodak Kiseljaka zabija Franjić. Do kraja su još dvije lopte odsjele u mreži Radnika. Zabili su igrači s klupe, Darko Drljepan i Antonio Dilber.

Juniori su upisali novu pobjedu bez primljenog pogotka. Galićevi nogometaši su do poluvremena stekli veliku prednost, te su u drugom dijelu stali na kočnicu. Kiseljak je poveo preko Selimovića u petoj minuti. U 15.minuti isti igrač propušta realizirati kazneni udarac. Na drugi pogodak čekalo se do 25.minute, kada se u strijelce upisuje Davor Franjić. Na 3-0 povisio je Grubešić.

U drugom dijelu bilo je još nekoliko prilika za povećanje prednosti, ali je ostalo 3-0.Juniori Kiseljaka nanijeli su tek drugi poraz Radniku u ovoj sezoni.

Kadeti su sedmi na prvenstvenoj ljestvici, dok su se juniori popeli na treće mjesto, preskočivši NK Vitez koji je kući poražen od lidera Čelika. Drugoplasirani su NK Romari s tri boda više od Kiseljaka. Romari su teškom mukom savladali Žepče u gostima 0-1.