Nogometaši Brnjaka pretrpjeli su težak poraz u okviru trećeg kola Druge kantonalne lige. Brnjačani su teško stradali od NK Šantići u gostima 6-2.

Do 30.minute domaćin je vodio 3-0. Dva pogotka je postigao Čosić, a jedan je dodao Muratović. U 40.minuti kapetan Batarilo potvrđuje sjajnu golgetersku formu i zabija za 3-1. Taj pogodak je dao nadu gostima da ipak mogu do pozitivnog rezultata, ali već u 44.minuti Vuković ponovo Šantićima donosi tri pogotka prednosti.

Muratović u 57.minuti zabija za 5-1,a Čosić je u 66.kompletirao svoj hat-trick. Konačnih 6-2 postavio je Josip Bilić, koji je ušao s klupe za pričuve.