Izvučene su skupine odbojkaškog turnira koji se vikend igra u Gradskoj dvorani u Kiseljaku. Organizator turnira je Udruga mladih "Korak" Brnjaci. Nagradni fond iznosi 950 KM, prvoplasiranima će pripasti 500 KM, drugoplasirani će se morati zadovoljiti sa 300 KM, dok trećeplasirana ekipa osvaja novčanu nagradu od 150 KM. Uplata po ekipi iznosi 30 KM.

Prijavljena je 21 ekipa. Ekipe su podijeljene u 6 skupina,a po dvije prvoplasirane ostvarit će plasman u drugi krug. Grupna faza se igra u subotu, dok će drugi krug i završnica biti odigrani u nedjelju. Igra se na dva dobivena seta do 21. U slučaju rezultata 1-1 u setovima, odlučujući set igra se do 11. U slučaju rezultata 10-10 u trećem setu, pobjednik je ekipa koja prva ode na dva poena prednosti. Kod zatvaranja kruga, prednost se daje set-razlici, a ukoliko je i ona jednaka gledat će se ukupni broj i razlika poena.Na terenu u jednoj ekipi mogu biti maksimalno tri muška igrača.

Ekipe koje igraju dva susreta zaredom imaju pravo na stanku od 10 minuta. U nedjelju se igra drugi krug. Po dvije prvoplasirane ekipe dijele se u 4 skupine s po 3 momčadi. Nakon međusobnih ogleda, prvoplasirana ekipa iz svake skupine ide u polufinale.