IMG 2129

U okviru drugog kola Druge lige FBiH - Zapad Kiseljak je gostovao Rudaru u Han Biloj. Spomenko Bošnjak je na put poveo 14 igrača, od toga samo 4 starija od 21 godine.

Na kraju su domaćini slavili uvjerljivu pobjedu. Rudar je nadvisio Kiseljak sa čak 5-0.

Domaće je u vodstvo doveo Imširović s bijele točke u 26.minuti. Na 2-0 povisio je Hodžić. Visokih 3-0 za kraj prvog dijela postavio je Topalović.

U nastavku Hodžić zabija još jedan pogodak, a do vodstva 5-0 domaći stižu autogolom.

Ovaj gorak i težak poraz Kiseljačani će pokušati isprati u narednom kolu, kada na Stadionu hrvatskih branitelja gostuje Sloga.