Sinoć je počeo malonogometni turnir u Lepenici. Prvog dana odigrane su četiri zanimljive utakmice.

Turnir je otvoren minutom šutnje za Vlatka Markovića, Vlatka Musu - Šapu i sve lepeničke branitelje.

Prvi susret igrale su dvije iskusne ekipe, Nogometni velikani i Veterani Brnjaci. U sjajnoj utakmici završeno je neodlučeno 3-3 ,a u raspucavanju je više sreće imala ekipa Nogometni velikani, koja će tako imati prednost u slučaju istog broja bodova. Imali su Nogometni velikani 2-0, ali sjajni Veterani nisu se predavali. Dvaput su sustizali rezultat i na kraju osigurali bod.

Drugi susret igrali su Kamin i Pub Riverside. Kamin je bolje ušao u utakmicu i poveo 2-0. River se uspio vratiti, no u samoj završnici hat-trick Tadića odlučio je utakmicu. Konačan rezultat 5-1 u korist ekipe Kamin.

Treći susret bio je derbi večeri. Domaća ekipa No name/Gojakovac za protivnike je imala ekipu KŠD Glavica Rankovići, koja prvi put nastupa u Lepenici i bilježi uspjehe na ostalim turnirima. Rankovići su bili veliki favoriti. Gosti uspijevaju povesti nakon 8 minute. No, nakon jedne kontre oštar udarac Lepeničana zavšava u mreži. Na početku drugog dijela gosti su pritiskali, no vratar D.Marković bio je sjajan. Uslijedila je još jedna kontra, Zlović lomi vratara gostiju i zabija za 2-1 i veliko slavlje domaće momčadi. No, Rankovići igraju s golmanom-igračem, i 4 minute do kraja zabijaju za 2-2. Tako su i nastavili igrati, no pritisak Lepeničana urodio je plodom. Perić uzima loptu, gura za Vrcića koji rutinirano pogađa za 3-2 . Tribine su proključale. Do kraja susreta domaći su svim silama branili i obranili prednost.

Posljednju utakmicu igrali su NK Brnjaci i Bez sponzora. Bez sponzora, iako su se uspjeli skupiti neposredno prije utakmice, su igrali sjajno. Tri kontre i tri pogotka za ogromnu prednost. Brnjaci se nisu predavali i na krilima Bošnjaka i Barišića na kraju slave 5-4.

Na utakmicama nije bilo niti jednog incidenta, a nijedna momčad nije napravila više od 3 prekršaja.

Program se nastavlja večeras, a na rasporedu su 4 utakmice.