NK Katarina Fojnica sezonu u Drugoj kantonalnoj ligi SBK okončao je na trećem mjestu. Danas su u izravnom okršaju za 3.mjesto savladali Šantiće nakon preokreta.

Gosti su poveli u 19.minuti. Strijelac je bio Domagoj Vidović. No slavlje Šantića potrajalo je samo minut. U narednom napadu dosuđen je kazneni udarac za domaće, a siguran egzekutor bio je Darko Zelenika. U 35.minuti novi penal za domaće. Rutiner Zelenika ponovo je preuzeo odgovornost i zabio za prednost Katarine. U 39.minuti Nikola Oroz zabija za 3-1, a isti igrač zabija i u smiraj prvog dijela za 4-1.

U drugom dijelu Katarina je čuvala rezultat. Bilo je još nekoliko šansi za postizanje pogotka, no na kraju je ostalo 4-1. Nogometaši, stručni stožer i navijači Katarine dostojno će proslaviti i ovu pobjedu.