brnjaci tekma

Nogometaši Brnjaka nisu se uspjeli plasirati u drugo kolo Kupa SBK. Na svom su travnjaku odigrali jako dobru utakmicu protiv favoriziranog protivnika iz višeg ranga natjecanja, ali na kraju nisu imali sreće.

Kaćuni su poveli u 43.minuti preko braniča Hodžića. Igrao se 68.minut kada je povratnik u početni sastav Huseinović pokazao da nije zaboravio igrati nogomet i zabio za 1:1.

Taj rezultat bio je na snazi do kraja. Pristupilo se lutriji jedanaesteraca, a s(p)retniji su bili gosti i slavili prolaz u četvrtfinale Kupa.

Vrijedi spomenuti i da su Brnjaci susret igrali bez pravog vratara, te da je ta uloga povjerena igraču Renatu Gojsiloviću, koji ju je opravdao.