• outdoormedia
  • Sara - Sarajevski

brnjaci bilalov duel

Nogometni klub Bilalovac CPU je novi prvak Druge kantonalne lige Srednjobosanskog kantona! Bilalovčani su današnjom pobjedom nad izravnim konkurentom i teoretski osigurali titulu i plasman u Prvu kantonalnu ligu. Domaćin je bio bolji protivnik i zasluženo je slavio. Na mokrom travnjaku bolje su se snašli, a u vodstvo su došli u 43.minuti preko Duraka. Pri rezultatu 1-0 otišlo se na predah. Od 55.minute gosti su igrali s igračem manje, nakon što je zbog neopreznog starta isključen Boja. Pred kraj susreta Džafić postavlja konačnih 2-0, za veliko slavlje na Stadionu Konaci. U 10 odigranih kola ovo je deveta pobjeda za Bilalovac, a jedini remi upisali su u gostima kod Brnjaka.