• LEDA 2

rk akcija zrinjski

Sjajnu utakmicu za kraj sezone u Rukometnoj ligi HB odigrali su Kiseljak i Zrinjski.

Gosti su poveli 0:1, i to je bilo jedino njihovo vodstvo u prvom dijelu. Kiseljak je držao konce igre, i vodio cijelo prvo poluvrijeme. U dva navrata imali su naši rukometaši i plus 3, a na predah se otišlo pri rezultatu 14:12 za naš klub.

I drugi dio Kiseljak je otvorio sjajno. Brzo smo se odlijepili na maksimalnih plus četiri (18:14). No, uporni gosti nisu se predavali i stižu do izjednačenja (19:19).
Ponovo je uslijedila serija naših rukometaša i novo vodstvo od tri pogotka razlike (23:20).
Ali rukometaši Zrinjskog prave seriju 1:5 i dolaze u vodstvo 23:24. Bilo je to tek drugo njihovo vodstvo na utakmici. Pravu dramu vidjeli smo do kraja. U posljednjoj minuti na semaforu je stajao rezultat 26:26. Kiseljak je imao napad za pobjedu, i na time-outu je dogovoreno da se ide na šut tek pri isteku vremena. Ali, otvorio se prostor, i Barić je šutirao ali nije pogodio.
Gosti iz Mostara imali su loptu zadnjih 10 sekundi, ali nisu uspjeli doći do pobjede.

• IMG_1301_Kopiraj

Na kraju ostaje velika žal za pobjedom, jer smo većim dijelom susreta bili bolji protivnik. No, i pored izostanka 3 važna igrača, naši igrači su dali sve od sebe, i zasigurno da možemo biti zadovoljni onim što su prezentirali danas, ali i tijekom cijele sezone.

Klarić je zabio osam pogodaka, Bošnjak sedam, Barić je dodao pet. Šunjić i Glavočević zabili su po tri pogotka.

Goste je predvodio Nikolić sa sedam pogodaka.