× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

 

Popović je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, priopćeno je iz Zvijezde


Popović je 9. siječnja čestitao dan Republike Srpske uz stihove "Od Trebinja do Manjače zastave se iste kače, od Novoga pa do Pala sve je naše, Bogu hvala. Za tebe se borba vodila žestoka. Republiko Srpska, zjenico iz oka".

Jučer su se oglasili iz Zvijezde i poručili da je raskinut ugovor s Dejanom Popovićem.

- Nakon sastanka Upravnog odbora povodom postupka igrača i kapetana Zvijezde Dejana Popovića koji je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, NK Zvijezda Gradačac raskida suradnju s ovim igračem - priopćeno je iz Zvijezde.

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

 

Popović je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, priopćeno je iz Zvijezde


Popović je 9. siječnja čestitao dan Republike Srpske uz stihove "Od Trebinja do Manjače zastave se iste kače, od Novoga pa do Pala sve je naše, Bogu hvala. Za tebe se borba vodila žestoka. Republiko Srpska, zjenico iz oka".

Jučer su se oglasili iz Zvijezde i poručili da je raskinut ugovor s Dejanom Popovićem.

- Nakon sastanka Upravnog odbora povodom postupka igrača i kapetana Zvijezde Dejana Popovića koji je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, NK Zvijezda Gradačac raskida suradnju s ovim igračem - priopćeno je iz Zvijezde.

 

Posvećen euharistiji
Izašao Katolički tjednik 22/2024
Prije 9 minute
Najviše iz Turske,Hrvatske...
FBiH u travnju posjetilo skoro 100 tisuća turista
Prije 11 minute
Prije 34 godine konstituiran Sabor
Hrvatska slavi Dan državnosti
Prije 13 minute
BIHAMK
Stanje na cestama (30.05.)
Prije 18 minute
Konobar
Caffe Black Diamond zapošljava!
Prije 23 minute

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.