nk ekipa slavlje

Nogometaši Kiseljaka savladali su Iskru na domaćem terenu. Momčad iz Bugojna doputovala je u Kiseljak s velikim ambicijama, s obzirom da su do ovog kola držali treće mjesto na tablici, sa samo bodom zaostatka za prvoplasiranim.No, Kiseljak je ponovo pokazao da na Stadionu hrvatskih branitelja nitko nije favorit i malo tko će se iz Kiseljaka vratiti s bodovima.

Iskra je povela sa 0-1 preko Zukanovića, no Kiseljak je izjednačio do poluvremena. Drugi dio domaća momčad otvara blitzkriegom , te već nakon deset minuta nastavka ima velikih 3-1. Konačnih 4-1 postavlja mladi Lario Medić, koji je prvom timu priključen iz juniora.

Osim Medića, dva pogotka je postigao Stefan Bošnjak, a jedan je dodao Dražen Mijić.

Ovom pobjedom Kiseljak ostaje u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice sa 18 bodova na kontu.U narednom kolu Kiseljak putuje na još jedno daleko gostovanje, u Sanski Most na noge Podgrmeču.