rk kiseljak

Rukometaši Kiseljaka pretrpjeli su težak poraz u okviru 4. kola Rukometne lige Herceg-Bosne.Bolji je bio domaći Široki Brijeg rezultatom 33:20.

Već na poluvremenu Široki je imao 15:8. Do kraja je prednost samo rasla, i u jednom trenutku iznosila je i plus 16 za domaći tim.Trener domaćih dao je priliku igračima sa slabijom minutažom posljednjih desetak minuta  i utakmica je okončana pobjedom Širokobriježana sa 13 pogodaka razlike.

U redovima domaće ekipe Hrkać je zabio 6, Šušak,Marić i Stanić dodali su po 5 pogodaka.

Kod naše momčadi istaknuli su se Vrcić i Malbašić s po 6, te Glavočević s 5 pogodaka.