brnjaci tekma

U lijepom nogometnom ozračju odigran je derbi Druge kantonalne lige SBK.Pred oko dvjestotinjak navijača oba kluba Brnjaci i Bilalovac podijelili su bodove odigravši 1:1.

Agresivnije su krenuli gosti, no nisu uspijevali konkretizirati napade. Brnjaci su dva puta opasno zaprijetili preko Kožula, jedan udarac obranio je vratar Bilalovca, drugi je zaustavila stativa. Nakon kontranapada Brnjaci dolaze u vodstvo u 35 minuti. Milanović je odlično proigrao Batarila, koji neometano zabija za vodstvo domaće momčadi.

U drugom dijelu Bilić je imao priliku matirati goste, no njegov mlak udarac brani golman gostiju. U 74. minuti Bilalovac je poravnao. Slobodan udarac sa 30-ak metara izveo je Huzbašić i prizemnom loptom matirao Barića.

U 94.minuti velika prilika za domaće, ali udarac Milardovića glavom otišao je zamalo pored gola.

Ovim remijem Bilalovac je osvojio titulu jesenskog prvaka lige.