stolnitenis brnjaci

U Hrvatskom domu na Brnjacima danas je održan amaterski stolnoteniski turnir na kojem su sudjelovala 24 igrača a isti je tijekom cijelog dana pratilo i dosta posjetitelja.

Prvo mjesto osvojio je Kazimir Kuliš , drugo Josip Vrcić, a treće Smiljan Slišković. Četvrto mjesto i utješnu nagradu osvojio je Mladen Čiča. Pobjednicima su osim zahvalnica i medalja pripale i simbolične novčane nagrade.

Osim kategorije za odrasle, na turniru su nastupili i oni mlađi natjecatelji do 15 godina gdje je najuspješniji bio Andrej Kožul, zatim Leo Mrnjavac
i Sandi Kapetanović.

Iz Udruge mladih Korak najavili su kako je ovo samo jedan u nizu projekata , koji imaju za cilj okupiti mještane Brnjaka i susjednih mjesta koji su ostali u Bosni i Hercegovini.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6619709512216082081{/jlex}