nk kiseljak tekma

Nogometni klub Kiseljak jučer je u Busovači poražen rezultatom 2:1. Strijelac za našu momčad bio je Nikola Baban.

Prvo poluvrijeme naša je ekipa vodila 1:0 uz apsolutnu dominaciju i barem šet čistih, nažalost, nerealiziranih prilika. Međutim, u drugom poluvremenu je došlo do preokreta , te su domaćini nakon realiziranog jedanaesterca uskoro zabili još jedan gol za konačan rezultat.

Međutim, poraz sam po sebi nije sporan koliko činjenica koju neslužbeno doznajemo, da je ekipa Busovače "prošvercala" jednog igrača. Naime, igrač Anto Petrović je imao prethodno tri žuta kartona i suspenziju od jedne utakmice, točnije ove jučerašnje protiv Kiseljaka međutim, prijavljen je pod tuđu registraciju odnosno ime Filipa Laštre.

Naša ekipa se navodno ipak neće žaliti, jer će im to osim dodatnih financijskih izdataka samo prouzrokovati nove probleme a kako sad stanje na ljestvici stoji, proliku za biti prvi, nažalost ipak nemaju.