KSB

anto matic maska

Odlične vijesti priopćio je danas Anto Matić, ministar zdravstva i socijalne politike Kantona Središnja Bosna.

Naime, tijekom protekla 24 sata iz KSB je testirano 150 osoba i svi testovi su negativni. Ovo je posebno značajno, jer su testirani štićenici i korisnici, kao i osoblje Doma za stare i nemoćne “Sveti Josip” u Vitezu.

Naime, osoba kojoj je jučer stigao pozitivan nalaz na koronavirus je djelatnica ovoga doma.

“Situacija je bila prilično ozbiljna, jer se radi o mjestu u kojem borave osobe koje spadaju u izuzetno rizični skupinu. Informacija da nema novozaraženih je tim više značajna i u međuvremenu smo poduzeli sve mjere na pronalasku eventualnih kontakata i stavljanja istih pod nadzor. Ipak, najbitnije je da smo preventivnim mjerama kontrole, koje smo proveli u svim domovima za stare i nemoćne, uspjeli otkriti ovaj, za sada, izolirani slučaj i spriječiti mogućnost stvaranja žarišta tamo gdje je najopasnije”, kazao je za Radio Vitez ministar Matić.

U KSB do sada je zabilježeno 39 slučajeva koronavirusa, od čega je 27 oporavljenih, te još 10 aktivnih. Dvije su osobe preminule, a na bolničkom liječenju trenutno su 2 osobe.

Izdano je 4441 rješenja za samoizolaciju, od čega je isteklo 3730, a preostalo 711 aktivnih rješenja. Ukupno je testirano 1487 osoba iz naše županije.

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
KSB

anto matic maska

Odlične vijesti priopćio je danas Anto Matić, ministar zdravstva i socijalne politike Kantona Središnja Bosna.

Naime, tijekom protekla 24 sata iz KSB je testirano 150 osoba i svi testovi su negativni. Ovo je posebno značajno, jer su testirani štićenici i korisnici, kao i osoblje Doma za stare i nemoćne “Sveti Josip” u Vitezu.

Naime, osoba kojoj je jučer stigao pozitivan nalaz na koronavirus je djelatnica ovoga doma.

“Situacija je bila prilično ozbiljna, jer se radi o mjestu u kojem borave osobe koje spadaju u izuzetno rizični skupinu. Informacija da nema novozaraženih je tim više značajna i u međuvremenu smo poduzeli sve mjere na pronalasku eventualnih kontakata i stavljanja istih pod nadzor. Ipak, najbitnije je da smo preventivnim mjerama kontrole, koje smo proveli u svim domovima za stare i nemoćne, uspjeli otkriti ovaj, za sada, izolirani slučaj i spriječiti mogućnost stvaranja žarišta tamo gdje je najopasnije”, kazao je za Radio Vitez ministar Matić.

U KSB do sada je zabilježeno 39 slučajeva koronavirusa, od čega je 27 oporavljenih, te još 10 aktivnih. Dvije su osobe preminule, a na bolničkom liječenju trenutno su 2 osobe.

Izdano je 4441 rješenja za samoizolaciju, od čega je isteklo 3730, a preostalo 711 aktivnih rješenja. Ukupno je testirano 1487 osoba iz naše županije.

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17