× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

grude vijece

Danas je održana 25.sjednica Općinskog vijeća Grude, prenosi portal grude.com.


Prva zanimljiva točka bila je ona o uspostavljalju prijateljstva općina Grude i Kiseljak. Grudski načelnik Grizelj kazao je kako se ovim činom, odnosno Prijedlogom Odluke o proglašenju prijateljstva između općine Grude i općine Kiseljak.

- Naša općina ima dva prijateljstva, jedno je s radom Baldisero Torinesse, a drugo je ono s gradom Slunjom u Karlovačkoj županiji. To prijateljstvo održavamo od 1996. godine, nakon oslobađanja grada Slunja do danas. Imamo aktivne susrete. To nas je potaknulo da širimo prijateljstvo i na neka druga područja. Općine iz zapadne Hercegovine moraju uspostavljati prijateljstva s gradovima središnje Bosne, Posavine, Zeničko - dobojske županije, gdje su Hrvati. Na tom tragu lokalne zajednice iz ZHŽ-a već nešto rade, a Široki Brijeg je tu primjer. Mi smo s općinom Kiseljak pripremili inicijative, one su jednoglasno prihvaćene i došlo je vrijeme da prihvatimo uspostavu prijateljstva - kazao je Grizelj istaknuvši da će u sklopu Dana općine Grude biti potpisana uspostava prijateljstva. Također, istaknuo je da su u tijeku završni radovi za Dan općine Grude 18. studenoga, kad je utemeljena i Hrvatska zajednica Herceg Bosna.

Općinsko vijeće potvrdilo: Kiseljak ima novog službenog prijatelja među općinama

Službeno partnerstvo: Kiseljak dobiva novu Općinu prijatelja

grizelj-mladen.jpg

 

 artinfo.ba

 

 

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Ecos

grude vijece

Danas je održana 25.sjednica Općinskog vijeća Grude, prenosi portal grude.com.


Prva zanimljiva točka bila je ona o uspostavljalju prijateljstva općina Grude i Kiseljak. Grudski načelnik Grizelj kazao je kako se ovim činom, odnosno Prijedlogom Odluke o proglašenju prijateljstva između općine Grude i općine Kiseljak.

- Naša općina ima dva prijateljstva, jedno je s radom Baldisero Torinesse, a drugo je ono s gradom Slunjom u Karlovačkoj županiji. To prijateljstvo održavamo od 1996. godine, nakon oslobađanja grada Slunja do danas. Imamo aktivne susrete. To nas je potaknulo da širimo prijateljstvo i na neka druga područja. Općine iz zapadne Hercegovine moraju uspostavljati prijateljstva s gradovima središnje Bosne, Posavine, Zeničko - dobojske županije, gdje su Hrvati. Na tom tragu lokalne zajednice iz ZHŽ-a već nešto rade, a Široki Brijeg je tu primjer. Mi smo s općinom Kiseljak pripremili inicijative, one su jednoglasno prihvaćene i došlo je vrijeme da prihvatimo uspostavu prijateljstva - kazao je Grizelj istaknuvši da će u sklopu Dana općine Grude biti potpisana uspostava prijateljstva. Također, istaknuo je da su u tijeku završni radovi za Dan općine Grude 18. studenoga, kad je utemeljena i Hrvatska zajednica Herceg Bosna.

Općinsko vijeće potvrdilo: Kiseljak ima novog službenog prijatelja među općinama

Službeno partnerstvo: Kiseljak dobiva novu Općinu prijatelja

grizelj-mladen.jpg

 

 artinfo.ba

 

 

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.