× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

svehrvatska-smotraMineralna voda i kiseljačka pogačica na Svehrvatskoj smotri Dana kruha

svehrvatska-smotra

"Nismo mogli ne osjećati veliki ponos kada prozovu naš grad i Županiju i kada kažu da smo jedna velika zajednica! Ponosni, jer smo dostojno predstavili kulturu, starine i gastronomiju Hrvata Središnje Bosne". Riječi su ovo profesorice Željke Kuliš koja je predvodila učenike Srednje škole Ivan Goran Kovačić iz Kiseljaka na Svehrvatskoj smotri "Dana kruha-dana zahvalnosti za plodove zemlje" u Stubičkim Toplicama.

Naime, Županiju Središnja Bosna predstavljala je naša škola kao prošlogodišnji pobjednik županijskog natjecanja, dok je osnovne škole predstavljala Osnovna škola Uskoplje. Iz Kiseljaka je išlo troje učenika i to Tina Tolić, Gabrijel Slomo i Gabrijela Šitum. Ponijeli su razne proizvode od brašna, neizostavnu mineralnu vodu i kiseljačke pogače.

Smotra je zbog kiše bila održana u hotelu "Matija Gubec" u kojem su naši predstavnici i odsjeli a Smotra se prigodnim programom održala u nedjelju 11. listopada. Svečanost otvorenja predvodio je predsjednik Udruge "Lijepa naša" doc.dr.sc. Ante Kutle nakon koje su svi sudionici nazočili Svetoj misi a zatim uz razgledavanje štandova uživali u degustaciji hrane i pića iz raznih hrvatskih krajeva.

Ukupno su sudjelovala su 44 vrtića, osnovne i srednje škole iz svih hrvatskih županija, Vojvodine te predstavnici četiri županije iz Bosne i Hercegovine.

Događaj nije bilo natjecateljskog karaktera a naši predstavnici sa sobom nose samo lijepe uspomene.

"Posebno nas se dojmio odnos organizatora koji su nas primili kao sebi ravne i kao dio jedne velike hrvatske zajednice", zaključila je dojmove profesorica Kuliš.

im|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

svehrvatska-smotraMineralna voda i kiseljačka pogačica na Svehrvatskoj smotri Dana kruha

svehrvatska-smotra

"Nismo mogli ne osjećati veliki ponos kada prozovu naš grad i Županiju i kada kažu da smo jedna velika zajednica! Ponosni, jer smo dostojno predstavili kulturu, starine i gastronomiju Hrvata Središnje Bosne". Riječi su ovo profesorice Željke Kuliš koja je predvodila učenike Srednje škole Ivan Goran Kovačić iz Kiseljaka na Svehrvatskoj smotri "Dana kruha-dana zahvalnosti za plodove zemlje" u Stubičkim Toplicama.

Naime, Županiju Središnja Bosna predstavljala je naša škola kao prošlogodišnji pobjednik županijskog natjecanja, dok je osnovne škole predstavljala Osnovna škola Uskoplje. Iz Kiseljaka je išlo troje učenika i to Tina Tolić, Gabrijel Slomo i Gabrijela Šitum. Ponijeli su razne proizvode od brašna, neizostavnu mineralnu vodu i kiseljačke pogače.

Smotra je zbog kiše bila održana u hotelu "Matija Gubec" u kojem su naši predstavnici i odsjeli a Smotra se prigodnim programom održala u nedjelju 11. listopada. Svečanost otvorenja predvodio je predsjednik Udruge "Lijepa naša" doc.dr.sc. Ante Kutle nakon koje su svi sudionici nazočili Svetoj misi a zatim uz razgledavanje štandova uživali u degustaciji hrane i pića iz raznih hrvatskih krajeva.

Ukupno su sudjelovala su 44 vrtića, osnovne i srednje škole iz svih hrvatskih županija, Vojvodine te predstavnici četiri županije iz Bosne i Hercegovine.

Događaj nije bilo natjecateljskog karaktera a naši predstavnici sa sobom nose samo lijepe uspomene.

"Posebno nas se dojmio odnos organizatora koji su nas primili kao sebi ravne i kao dio jedne velike hrvatske zajednice", zaključila je dojmove profesorica Kuliš.

im|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.