• Dance Festival

Tri skupine plesnog kluba LDF Kiseljak sudjelovali su na međunarodnom plesnom natjecanju u Sarajevu pod nazivom Sarajevo Dance Festival u organizaciji Plesnog kluba Astorija Sarajevo.

Na turniru je sudjelovalo blizu 900 natjecatelja, a turnir je održan u sportskoj dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu.

Plesački Plesnog kluba LDF ponovo su ostvarili odlične rezultate, a predstavli su se u tri starosne kategorije u street plesnoj oblasti.

U kategoriji djece prva grupa osvojila je prvo mjesto.Drugo mjesto u istoj kategorij osvojila je druga grupa.

U kategorji juniora mala grupa okitila se prvim mjestom.

Iz Plesnog kluba LDF poručuju kako uskoro slijedi još više natjecanja i projekata.