× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

PD Medex na Maglicu

Članovima PD Medex uspjelo popeti se na Maglić

Novotravnički planinari osvojili su najviši vrh Bosne i Hercegovine, Maglić, na 2386 metara nadmorske visine. Planinari, koji su ujedno i članovi Gorske službe spašavanja Travnik, potom planinarske sekcije Novi Travnik, obavili su vježbu iz oblasti alpinizma, topografije i orijentacije u prirodi.

Nakon uspješnog uspona na najviši vrh BiH, uputili su se na Trnovačko Jezero (Crna Gora). U podnožju planine Maglić, na 1520 m/nv, leži jedan od posljednjih dragulja netaknute prirode, u svoj svojoj smaragdno zelenoj ljepoti.

Cilj je uspješno ostvaren, ostvarili smo kontakt sa domaćinom iz Foče te dogovorili suradnju i moguću posjetu planinara iz Foče našoj općini, poručili su iz Planinarskog društva Medex, prenio je drukciji.ba.

ap|artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

PD Medex na Maglicu

Članovima PD Medex uspjelo popeti se na Maglić

Novotravnički planinari osvojili su najviši vrh Bosne i Hercegovine, Maglić, na 2386 metara nadmorske visine. Planinari, koji su ujedno i članovi Gorske službe spašavanja Travnik, potom planinarske sekcije Novi Travnik, obavili su vježbu iz oblasti alpinizma, topografije i orijentacije u prirodi.

Nakon uspješnog uspona na najviši vrh BiH, uputili su se na Trnovačko Jezero (Crna Gora). U podnožju planine Maglić, na 1520 m/nv, leži jedan od posljednjih dragulja netaknute prirode, u svoj svojoj smaragdno zelenoj ljepoti.

Cilj je uspješno ostvaren, ostvarili smo kontakt sa domaćinom iz Foče te dogovorili suradnju i moguću posjetu planinara iz Foče našoj općini, poručili su iz Planinarskog društva Medex, prenio je drukciji.ba.

ap|artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.