mural u kiseljaku

"Čista Kreševčica, Lepenica i Fojnica za ljepši sliv rijeke Save" novi je mural koji će krasiti središte Kiseljaka

Na velikom raskrižju ispod hotela Dalmacija učenici Srednje škole "Ivan Goran Kovačić" od jutros vrijedno rade na postavljanju spomenutog natpisa. Konkretno, riječ je o članovima ekološke sekcije kojima je Općina Kiseljak, nakon što su vatrogasci okrečili zid, dala ovu površinu s ciljem da osmisle neki konkretan i zanimljiv sadržaj.

Inače, ova sekcija je sudjelovala na natječaju za srednje škole pod nazivom "Život s poplavama" koji je organiziran u okviru 5. Parlamenta mladih sa sliva rijeke Save koji je održan 3. i 4. lipnja 2016. u Parku prirode Lonjsko polje (Hrvatska). Natječaj je raspisala Međunarodna komisija za sliv rijeke Save a naša Škola je pobijedila u konkurenciji za Bosnu i Hercegovinu te će našu državu sljedećih godinu dana predstavljati u Parlamentu mladih (Sava Youth Parliament).

Za prvi projekt izabrali su upravo ovaj mural na kojem će osim spomenutog natpisa stajati i logo Škole kao i logo organizacije koju sada predstavljaju. Radove, koji će završiti za nekoliko dana, budnim okom prati profesorica Ivana Ribičić. Inače, ovo je prva od nekoliko javnih površina koje Općine Kiseljak daje na raspolaganje određenim organizacijama, tipa ove ili navijačkim skupinama, kako bi osmislili određeni pisani sadržaj i na taj način uredili tu površinu te je zaštitili od nepotrebnih šaranja.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6300806731049121681{/jlex}

im|artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

mural u kiseljaku

"Čista Kreševčica, Lepenica i Fojnica za ljepši sliv rijeke Save" novi je mural koji će krasiti središte Kiseljaka

Na velikom raskrižju ispod hotela Dalmacija učenici Srednje škole "Ivan Goran Kovačić" od jutros vrijedno rade na postavljanju spomenutog natpisa. Konkretno, riječ je o članovima ekološke sekcije kojima je Općina Kiseljak, nakon što su vatrogasci okrečili zid, dala ovu površinu s ciljem da osmisle neki konkretan i zanimljiv sadržaj.

Inače, ova sekcija je sudjelovala na natječaju za srednje škole pod nazivom "Život s poplavama" koji je organiziran u okviru 5. Parlamenta mladih sa sliva rijeke Save koji je održan 3. i 4. lipnja 2016. u Parku prirode Lonjsko polje (Hrvatska). Natječaj je raspisala Međunarodna komisija za sliv rijeke Save a naša Škola je pobijedila u konkurenciji za Bosnu i Hercegovinu te će našu državu sljedećih godinu dana predstavljati u Parlamentu mladih (Sava Youth Parliament).

Za prvi projekt izabrali su upravo ovaj mural na kojem će osim spomenutog natpisa stajati i logo Škole kao i logo organizacije koju sada predstavljaju. Radove, koji će završiti za nekoliko dana, budnim okom prati profesorica Ivana Ribičić. Inače, ovo je prva od nekoliko javnih površina koje Općine Kiseljak daje na raspolaganje određenim organizacijama, tipa ove ili navijačkim skupinama, kako bi osmislili određeni pisani sadržaj i na taj način uredili tu površinu te je zaštitili od nepotrebnih šaranja.

{jlex}picasa:114258804164824292576/6300806731049121681{/jlex}

im|artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2023 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17