× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Sarajevo

 pionirska-magare.jpg

Pionirska dolina i zoo vrt  pripremaju proljetnu veliku obiteljsku zabavu "Zdravo proljeće!" 13. travnja kada će biti organizirano druženje za djecu i njihove roditelje te ostale posjetioce u Pionirskoj dolini te još velikih druženja u zoo vrtu, najavili su iz KJKP "Park".  

- O pojedinostima programa, koncertima, sudionicima, igrama i nagradama, prijateljima i partnerima i svim pojedinostima ćemo vas informirati uskoro na našim društvenim portalima. Očekujte pregršt zanimljivosti, jer uskoro počinjemo velika druženja u zoo vrtu - kazala je Feni stručna suradnica za informiranje KJKP "Park" Aldijana Hamza.

Naglasila je da se ove sezone još mnogo toga sprema u ovom rekreativno-zabavnom centru.

- Bit će organizirani programi i u svibnju, zatim u lipnju pred kraj škole i pred ljetni rasput, potom uoči jeseni - na početku nove školske godine, a naravno i u zimskoj čaroliji - kazala je Hamza.

Ona je istaknula da je u Pionirskoj dolini počeo i pravi "baby boom", odnosno rođeno je nekoliko beba.

- Već imamo najmlađe magare, mlađahnu i vitku eland antilopu, mnogo mladih i nestašnih jarića, a očekujemo uskoro i malene rakune, lame, naravno pačiće koji će izrasti u prekrasne labudove – kazala je Hamza.

Dodala je da se za mladog bizona Ivana gradi nova, veća kuća, a u Pionirsku dolinu uskoro stiže i mlada ženka bizona.

- Proljeće kao da je osluškivalo planove preduzeća Park i Pionirske doline pa upravo na svom početku kada se pripreme za najmanje pet ovogodišnjih obiteljskih velikih zabava finaliziraju u sarajevskom zoo vrtu, odlučilo nas je obradovati prinovama, preslatkim bebama u čijim nestašlucima već uživa naš tim hranilaca - kazala je Hamza.

Istakla je da su najmlađi stanovnici ovog zoo vrta dokaz da je tim Pionirske doline omogućio zoo stanovnicima ispravnu njegu, brigu i uvjete i tijekom sada već okončane zime.

Trenutno je Pionirska dolina dom za više od 30 životinjskih vrsta, odnosno nešto više od 200 jedinki. 

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • Sarajevo

 pionirska-magare.jpg

Pionirska dolina i zoo vrt  pripremaju proljetnu veliku obiteljsku zabavu "Zdravo proljeće!" 13. travnja kada će biti organizirano druženje za djecu i njihove roditelje te ostale posjetioce u Pionirskoj dolini te još velikih druženja u zoo vrtu, najavili su iz KJKP "Park".  

- O pojedinostima programa, koncertima, sudionicima, igrama i nagradama, prijateljima i partnerima i svim pojedinostima ćemo vas informirati uskoro na našim društvenim portalima. Očekujte pregršt zanimljivosti, jer uskoro počinjemo velika druženja u zoo vrtu - kazala je Feni stručna suradnica za informiranje KJKP "Park" Aldijana Hamza.

Naglasila je da se ove sezone još mnogo toga sprema u ovom rekreativno-zabavnom centru.

- Bit će organizirani programi i u svibnju, zatim u lipnju pred kraj škole i pred ljetni rasput, potom uoči jeseni - na početku nove školske godine, a naravno i u zimskoj čaroliji - kazala je Hamza.

Ona je istaknula da je u Pionirskoj dolini počeo i pravi "baby boom", odnosno rođeno je nekoliko beba.

- Već imamo najmlađe magare, mlađahnu i vitku eland antilopu, mnogo mladih i nestašnih jarića, a očekujemo uskoro i malene rakune, lame, naravno pačiće koji će izrasti u prekrasne labudove – kazala je Hamza.

Dodala je da se za mladog bizona Ivana gradi nova, veća kuća, a u Pionirsku dolinu uskoro stiže i mlada ženka bizona.

- Proljeće kao da je osluškivalo planove preduzeća Park i Pionirske doline pa upravo na svom početku kada se pripreme za najmanje pet ovogodišnjih obiteljskih velikih zabava finaliziraju u sarajevskom zoo vrtu, odlučilo nas je obradovati prinovama, preslatkim bebama u čijim nestašlucima već uživa naš tim hranilaca - kazala je Hamza.

Istakla je da su najmlađi stanovnici ovog zoo vrta dokaz da je tim Pionirske doline omogućio zoo stanovnicima ispravnu njegu, brigu i uvjete i tijekom sada već okončane zime.

Trenutno je Pionirska dolina dom za više od 30 životinjskih vrsta, odnosno nešto više od 200 jedinki. 

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.