• (FOTO)

IMG_8047.JPG

Večeras je u Caffe Pizzeriji Milano u Novom Travniku održano treće, odnosno posljednje polufinale pub kviza u našem gradu za treću sezonu..

Za posljednje mjesto u finalu borile su se ekipe: "Mi došli nako", "Lude 40-te" i "Mučki provokatori".

Prvu večerašnju kategoriju odabrala je ekipa "Mi došli nako", te su odmah na prvom sportskom pitanju blokirali ostale ekipe. Ipak, nisu uspjeli ponuditi točan odgovor, te su ostali bez bodova.

IMG_8021.JPG

Međutim prva večerašnja šestica uslijedila je odmah na sljedećem pitanju i to od iste ekipe koja je na taj način ipak nadomjestila loše iskorišteni jocker.

"Mučki provokatori" potom odabiru Film i koriste jocker blokade na četvrtom pitanju. Iako su i oni ostali bez bodova, loše iskorišteni jocker također su nadomjestili šesticom u ovoj kategoriji.

IMG_8022.JPG

Treća odabrana kategorija bila je Random, a ekipa "Lude 40-te" na svojoj je kategoriji blokirala na drugom pitanju, te je s osvojenih 6 bodova postala prva ekipa večeras koja je uspješno iskoristila jocker blokade.

IMG_8035.JPG

U istoj kategoriji "Mučki" sjajno koriste jocker x2, te upisuju odličnih 12 bodova. Međutim, ekipa "Mi došli nako" odlučila je "uzvratiti udarac" s dvije šestice u nizu u posljednjoj kategoriji (Teška pitanja) prije pauze.

IMG_8031.JPG

Šest bodova prije pauze osvojila je i ekipa "Lude 40-te", dok je prva premetaljka večeri otišla na stranu iste ekipe jer su njeni članovi najprije prepoznali da je traženi pojam ASTRONAUT. Ovime je ekipa osvojila dodatna 3 boda.

IMG_8037.JPG

Na pauzi su svi natjecatelji nagrađeni pizzom iz Milana kao i svaki put do sada, a publika je također imala priliku osvojiti neku od nagrada kviza u Milanu.

Na pauzi su ekipe "Mučki provokatori" i "Mi došli nako" bili bodovna izjednačeni s 41 bodom, dok je ekipa "Lude 40-te" bila na 29 bodova.

U nastavku "Mučki" odabiru Glazbu, a "Mi došli nako" sjajno koriste jocker x2, te osvajaju odličnij 12 bodova čime su stekli sjajnu prednost u odnosu na ostatak ekipa.

IMG_8038.JPG

Ista ekipa je potom zaredala još po dvije šestice u kategorijama Glazbe i Kulturnih pitanja. "Mi došli nako" je i jedina ekipa večeras koja je uspjela osvojiti dodatna 2 boda za sve točne odgovore iz jedne kategorije, a u njihovom slučaju večeras je to bila Glazba.

Ekipa "Lude 40-te" solidno je u kategoriji Kulturnih pitanja iskoristila jocker x2 jer su osvojili 6 od mogućih 12 bodova.

IMG_8034.JPG

Posljednja večerašnja kategorija bila je Geografija, a ekipa "Mi došli nako" je s dvije šestice zaredom riješila pitanje pobjednika večeri i posljednjeg putnika u finale treće sezone kviza.

Na posljednjem pitanju "Lude 40-te" osvajaju 6 bodova, dok je druga premetaljka večeri otišla na stranu večerašnjih pobjednika koji su najprije prepoznali da je traženo ime i prezime, MONICA LEWINSKY.

IMG_8039.JPG

Ekipa "Mi došli nako" doslovno je "prohujala" kroz polufinale, te je s osvojenih 110 bodova najavila pohod na titulu. Na drugom mjestu večeras se našla ekipa "Mučki provokatori" sa 63 boda, dok su tri manje imali članovi ekipe "Lude 40-te."

IMG_8045.JPG

IMG_8040.JPG

Dakle, stvari su jasne. U finalu treće sezone pub kviza u Milanu nastupit će ekipe "Mi došli nako", "Kalifornijske gliste" i branitelji naslova "Svemirko pub".

Ekipa QuizneyLand-a je najavila veliki spektakl i sjajno finale s brojnim iznenađenjima, stoga sljedećeg ponedjeljka od 20 sati ne propusite sjajnu kvizašku večer!

IMG_8043.JPGIMG_8032.JPGIMG_8028.JPGIMG_8027.JPGIMG_8026.JPGIMG_8036.JPGIMG_8029.JPGIMG_8023.JPG