• PUB KVIZ MILANO

Večeras je u Pizzeriji Milano u Novom Travniku održana treća večer pub kviza, a za mjesto u polufinalu borile su se ekipe: "Učiteljice", "Damin gambit" i "Kratki spoj"..

Prva večerašnja odabrana kategorija bila je kategorija Geografija, a odabrala ju je ekipa "Damin gambit" koja je odmah iskoristila joker blokade na četvrtom pitanju ove kategorije. No, prvi večerašnji joker pao je u vodu jer ekipa nije ponudila točan odgovor.

Nakon toga "Učiteljice" odabiru Kulturna pitanja, te također blokiraju ostale ekipe, ali na trećem pitanju. I ovaj je joker propao, a propao je i joker X2 ekipe "Damin gambit" koja je za slovo ostala bez 12 bodova.

Prvu večerašnju šesticu osvojila je ekipa "Damin gambit", a nakon ove kategorije "Kratki spoj" odabire kategoriju Sport.

Odmah na startu kategorije "Damin" osvaja još jednu šesticu, a "Kratki spoj" sjajno koristi joker blokade na četvrtom pitanju ove kategorije i osvaja šest bodova!

Prije pauze posljednja odabrana kategorija bila je Povijest, a "Učiteljice" su ovu kategoriju doslovno "rasturile". Povezale su čak tri šestice, a potom su osvojile i 3 dodatna boda na prvoj premetaljci večeri. Traženi pojam bila je ZASTAVICA.

Nakon pauze "Učiteljice" su vodile sa 41 bodom, a druge dvije ekipe bile su na 26 bodova.

Tijekom pauze natjecatelji su kao i uvijek dobili pizzu Milana, a publika je večeras mogla osvojiti nagradu sponzora "Pavić" koja je na kraju otišla u ruke sretnog posjetitelja kviza.

U nastavku "Učiteljice" odabiru Random i odmah upisuju još 6 bodova. U kategoriji Glazba "Damin" i "Učiteljice" osvajaju 2 dodatna boda jer su na svih pet pitanja odgovorili točno.

"Kratki spoj" na jokeru X2 upisuje 6 bodova, a "Učiteljice" pak 4 boda na istom jokeru.

Posljednja kategorija večeras bila je Film, no pobjednika večeri zapravo je odlučila druga premetaljka! Tražilo se ime i prezime, a "Učiteljice" su ponovno bile najbrže na ploči, te su najprije prepoznale da je traženi pojam Ivo Sanader.

Upravo je "Ćaća" donio 3 boda "Učiteljicama" što je značilo njihovu pobjedu u napetoj završnici.

"Učiteljice" su imale 91 bod, "Damin gambit" 88, a "Kratki spoj" 45 bodova.

Bila je ovo još jedna uzbudljiva kvizaška večer u Milanu, a mjesto u polufinalu treće sezone kviza za sada su osigurale tri ekipe: "Svemirko pub", "Mi došli nako" i "Učiteljice".

Sljedećeg ponedjeljka od 20 sati ekipa QuizneyLanda je ponovno s Vama!