NEUM

1200X630-header.png

Nakon dvije godine pauze NetWork se ponovo vraća u Neum! Od 26. do 28. listopada 2022. godine Grand Hotel Neum će biti centar događanja najveće poslovno-tehnološke konferencije u Bosni i Hercegovini, NetWork 10 konferencije. Najbolji IT stručnjaci, predavači, osnivači IT kompanija, ravnatelji, investitori i sponzori iz BiH, ali i regije stižu na ovaj ekskluzivni događaj.

NetWork 10 konferencija pruža jedinstvenu priliku da IT profesionalci, ljudi iz drugih sfera, ali i studenti slušaju predavanja najeminentnijih domaćih i stranih predavača i da se informiraju o posljednjim svjetskim IT trendovima. Neki od istaknutih predavača koje ćete imati priliku čuti i upoznati tijekom trajanja #NetworkBiH konferencije su već potvrdili svoje sudjelovanje, a preliminarnu listu predavanja i predavača možete pogledati na službenom web site-u konferencije.

Na desetom izdanju NetWorka govoriti će se o aktualnim i korisnim temama, kao što su: Cloud Technology, AI, ML, DevOps, IoT, Business Disruption, Digital Transformation, Modern Workplace, Business Applications, Cloud Infrastructure, Productivity & Hybrid Work Open Source, Security & Compliance i Advanced Analytics.

Vrhunski predavači, najzanimljivije teme, kvalitetan network i prvoklasna zabava - sve su to razlozi zbog kojih vlada ogromno zanimanje za ovaj događaj i zbog kojih ga ne biste trebali propustiti ukoliko želite ići ukorak s vremenom i postati konkurentniji na tržištu.

Do 9. listopada u prodaji su regularne ulaznice, tako da svoje mjesto na NetWork 10 konferenciji možete osigurati već sada. Za studente važi posebna cijena kotizacije, koja iznosi 200 KM (+PDV). Za kupljenih 5 i više kotizacija, odobrava se popust u iznosu od 5%, dok se za kupljenih 10 i više kotizacija, odobrava popust od 10%. Posjetite www.networkkonferencija.ba i rezervirajte sebi ulaznicu. Sve informacije o NetWork 10 konferenciji možete dobiti putem web stranice, ali i na našim društvenim mrežama: Facebook, Instagram, Twitter i LinkedIn. Stay tuned!

Notra.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
NEUM

1200X630-header.png

Nakon dvije godine pauze NetWork se ponovo vraća u Neum! Od 26. do 28. listopada 2022. godine Grand Hotel Neum će biti centar događanja najveće poslovno-tehnološke konferencije u Bosni i Hercegovini, NetWork 10 konferencije. Najbolji IT stručnjaci, predavači, osnivači IT kompanija, ravnatelji, investitori i sponzori iz BiH, ali i regije stižu na ovaj ekskluzivni događaj.

NetWork 10 konferencija pruža jedinstvenu priliku da IT profesionalci, ljudi iz drugih sfera, ali i studenti slušaju predavanja najeminentnijih domaćih i stranih predavača i da se informiraju o posljednjim svjetskim IT trendovima. Neki od istaknutih predavača koje ćete imati priliku čuti i upoznati tijekom trajanja #NetworkBiH konferencije su već potvrdili svoje sudjelovanje, a preliminarnu listu predavanja i predavača možete pogledati na službenom web site-u konferencije.

Na desetom izdanju NetWorka govoriti će se o aktualnim i korisnim temama, kao što su: Cloud Technology, AI, ML, DevOps, IoT, Business Disruption, Digital Transformation, Modern Workplace, Business Applications, Cloud Infrastructure, Productivity & Hybrid Work Open Source, Security & Compliance i Advanced Analytics.

Vrhunski predavači, najzanimljivije teme, kvalitetan network i prvoklasna zabava - sve su to razlozi zbog kojih vlada ogromno zanimanje za ovaj događaj i zbog kojih ga ne biste trebali propustiti ukoliko želite ići ukorak s vremenom i postati konkurentniji na tržištu.

Do 9. listopada u prodaji su regularne ulaznice, tako da svoje mjesto na NetWork 10 konferenciji možete osigurati već sada. Za studente važi posebna cijena kotizacije, koja iznosi 200 KM (+PDV). Za kupljenih 5 i više kotizacija, odobrava se popust u iznosu od 5%, dok se za kupljenih 10 i više kotizacija, odobrava popust od 10%. Posjetite www.networkkonferencija.ba i rezervirajte sebi ulaznicu. Sve informacije o NetWork 10 konferenciji možete dobiti putem web stranice, ali i na našim društvenim mrežama: Facebook, Instagram, Twitter i LinkedIn. Stay tuned!

Notra.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17