× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

jajce ucenici

Već četvrtu godinu zaredom predstavnici Agencije za kulturno-povijesnu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca posjećuju škole širom BiH radi predstavljanja turističkih potencijala kraljevskog grada.

Prosvjetni radnici

Jajce svake godine posjeti između 15 i 20 hiljada učenika u sklopu ekskurzija. Do sada su predstavnici Agencije posjetili skoro 100 osnovnih i srednjih škola u našoj zemlji. Cilj ove aktivnosti je da se prosvjetnim radnicima predstavi Jajce kao idealno mjesto za posjetu učenika srednjih i osnovnih škola.

"Osim toga, radnici Agencije nude tehničku i operativnu podršku prilikom planiranja dolaska i aktivnosti za vrijeme boravka učenika u Jajcu. U sklopu ovih aktivnosti pripremila smo i paket aranžman program „Posjetite Jajce“ koji nudi sve potrebne informacije vezane za dolazak u Jajce, što uveliko olakšava planiranje dolaska u naš grad", navode iz Agencije za kulturno-povijesnu baštinu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca.

Rezultati ovih aktivnosti su vidljivi na povećanju broja učenika koji svake godine posjete Jajce.

U razgovoru s direktorima i radnicima škola došli su do konstruktivnih prijedloga o eventualnim novostima i aktivnostima koje se mogu unaprijediti za sljedeću turističku sezonu.

Brojni sadržaji

Inače učenici u Jajcu imaju itekako šta vidjeti jer na njegovom području ima čak 30 nacionalnih spomenika, više nego i u jednom drugom gradu u BiH. Također, tu su i prirodne ljepote poput plivskih jezera i jedinog vodopada u svijetu koji se nalazi u centru grada.

artinfo.ba | preuzeto s portala avaz.ba

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

jajce ucenici

Već četvrtu godinu zaredom predstavnici Agencije za kulturno-povijesnu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca posjećuju škole širom BiH radi predstavljanja turističkih potencijala kraljevskog grada.

Prosvjetni radnici

Jajce svake godine posjeti između 15 i 20 hiljada učenika u sklopu ekskurzija. Do sada su predstavnici Agencije posjetili skoro 100 osnovnih i srednjih škola u našoj zemlji. Cilj ove aktivnosti je da se prosvjetnim radnicima predstavi Jajce kao idealno mjesto za posjetu učenika srednjih i osnovnih škola.

"Osim toga, radnici Agencije nude tehničku i operativnu podršku prilikom planiranja dolaska i aktivnosti za vrijeme boravka učenika u Jajcu. U sklopu ovih aktivnosti pripremila smo i paket aranžman program „Posjetite Jajce“ koji nudi sve potrebne informacije vezane za dolazak u Jajce, što uveliko olakšava planiranje dolaska u naš grad", navode iz Agencije za kulturno-povijesnu baštinu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca.

Rezultati ovih aktivnosti su vidljivi na povećanju broja učenika koji svake godine posjete Jajce.

U razgovoru s direktorima i radnicima škola došli su do konstruktivnih prijedloga o eventualnim novostima i aktivnostima koje se mogu unaprijediti za sljedeću turističku sezonu.

Brojni sadržaji

Inače učenici u Jajcu imaju itekako šta vidjeti jer na njegovom području ima čak 30 nacionalnih spomenika, više nego i u jednom drugom gradu u BiH. Također, tu su i prirodne ljepote poput plivskih jezera i jedinog vodopada u svijetu koji se nalazi u centru grada.

artinfo.ba | preuzeto s portala avaz.ba

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.