× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

oldtimer bugojno

Izložba oldtimer vozila bit će održana 9. lipnja u Bugojnu, u okviru 7. internacionalnog oldtimer rallyja "Travnik-Donji Vakuf-Bugojno 2018", koji tradicionalno organizira Oldtimer klub "Classic" iz Travnika.

Kako je kazala Zorica Van Heeswijk, tajnica ovog kluba, događaj će biti održan na platou Kulturno-sportskog centra Bugojno, od 16.30 do 18.30 sati.

"Naš klub obilježava deset godina uspješnog rada, a manifestaciju organiziramo već sedmi put. Svi zainteresirani građani bit će u prilici da na jednom mjestu pogledaju modele vozila, koje ne mogu često vidjeti u svakodnevnom životu", kazala je.

Član travničkog oldtimer kluba Ibrišim Subašić ističe kako će, uz vlasnike oldtimera iz Travnika i drugih općina SBK-a, svoje oldtimere posjetiocima predstaviti i sudionici iz regije.

"Bit će tu veoma interesantnih vozila. Neka od njih stara su više od osamdeset godina, i s datumom proizvodnje iz 1931. Naravno, ima i onih mlađih vozila koja se ubrajaju u oldtimere", naglasio je.

Isti dan, dodaje, izložba starih vozila bit će organizirana na trgu "Leipzig" u Travniku, a na njihovom putu do Bugojna, za vrijeme pauze i organiziranog ručka, moći će ih vidjeti i građani Donjeg Vakufa.

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

oldtimer bugojno

Izložba oldtimer vozila bit će održana 9. lipnja u Bugojnu, u okviru 7. internacionalnog oldtimer rallyja "Travnik-Donji Vakuf-Bugojno 2018", koji tradicionalno organizira Oldtimer klub "Classic" iz Travnika.

Kako je kazala Zorica Van Heeswijk, tajnica ovog kluba, događaj će biti održan na platou Kulturno-sportskog centra Bugojno, od 16.30 do 18.30 sati.

"Naš klub obilježava deset godina uspješnog rada, a manifestaciju organiziramo već sedmi put. Svi zainteresirani građani bit će u prilici da na jednom mjestu pogledaju modele vozila, koje ne mogu često vidjeti u svakodnevnom životu", kazala je.

Član travničkog oldtimer kluba Ibrišim Subašić ističe kako će, uz vlasnike oldtimera iz Travnika i drugih općina SBK-a, svoje oldtimere posjetiocima predstaviti i sudionici iz regije.

"Bit će tu veoma interesantnih vozila. Neka od njih stara su više od osamdeset godina, i s datumom proizvodnje iz 1931. Naravno, ima i onih mlađih vozila koja se ubrajaju u oldtimere", naglasio je.

Isti dan, dodaje, izložba starih vozila bit će organizirana na trgu "Leipzig" u Travniku, a na njihovom putu do Bugojna, za vrijeme pauze i organiziranog ručka, moći će ih vidjeti i građani Donjeg Vakufa.

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.