Načelnik općine Kreševo, Boris Marić, održao je sastanak s predstavnicama Udruge Čudo, koja se u osnovi bavi pružanjem podrške djeci s poteškoćama u razvoju i njihovim obiteljima, ali bavi se i drugim stvarima, uljepšavajući kreševsku svakodnevnicu.
Na sastanku su razgovarali o dosadašnjim brojnim aktivnostima Udruge, izazovima s kojima se susreću, te predstavile buduće projekte, radionice, akcije i inovacije.
"Uvijek me oduševi entuzijazam koju Udruga Čudo ulaže u svoj rad. Čudo je jedna od najboljih stvari koja se mogla dogoditi Kreševu i svi im kolektivno moramo biti podrška u radu i djelovanju. Općina Kreševo će, u okviru svojih mogućnosti, uvijek podržati njihove projekte kako bi onima kojima je potrebno osigurali što bolje uvjete za razvoj i napredak", poručio je Marić.
artinfo.ba