× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • "Pogled preko granice"

hrt pogled dz bojan

 

Emisija "Pogled preko granice" jedina je na Hrvatskoj radio televiziji (HRT) koja donosi priče isključivo o Hrvatima u Bosni i Hercegovini. Kao takva je stoga već godinama dosta gledana u BiH. Emisiju trenutno uređuje Anto Pranjkić, bosanskohercegovački Hrvat nastanjen u Hrvatskoj a danas je sa svojom ekipom posjetio općinu Kiseljak.

Prilog o novostima u našoj općini bit će uskoro emitiran a bavit će se uglavnom aktualnim projektima ali i donijeti kratke priče uspješnih mladih ljudi.

 

 

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • "Pogled preko granice"

hrt pogled dz bojan

 

Emisija "Pogled preko granice" jedina je na Hrvatskoj radio televiziji (HRT) koja donosi priče isključivo o Hrvatima u Bosni i Hercegovini. Kao takva je stoga već godinama dosta gledana u BiH. Emisiju trenutno uređuje Anto Pranjkić, bosanskohercegovački Hrvat nastanjen u Hrvatskoj a danas je sa svojom ekipom posjetio općinu Kiseljak.

Prilog o novostima u našoj općini bit će uskoro emitiran a bavit će se uglavnom aktualnim projektima ali i donijeti kratke priče uspješnih mladih ljudi.

 

 

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.