Izborna skupština

 

vodstvo_korak.jpg

U nedjelju 12.rujna održana je Izborna skupština Udruge mladih "Korak" Brnjaci, jedne od najaktivnijih udruga na području naše općine. 

Mateo Vukoja reizabran je na mjesto predsjednika udruge. Mateo se pokazao kao vrlo sposoban i ambiciozan predsjednik, te je zasluženo osvojio još jedan mandat, u kojem je cilj raditi još više i jače i visoko podići letvicu. 

Na mjesto potpredsjednice izabrana je Anđela Korčanin, tajnica je Tea Gluvačević, dok su u Upravno tijelo izabrani Lea Puškar i Tamara Tomić. Svi ovi mladi ljudi dokazali su se svojim angažmanom u udruzi, i sigurno da i u budućnosti mogu puno doprinijeti radu iste. 

Predsjednica Izborne skupštine bila je Ivana Anić, profesorica engleskog jezika i članica Udruge. 

Nakon radnog dijela, upriličena je i zajednička večera u restoranu "Kamin" u Kiseljaku. 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Izborna skupština

 

vodstvo_korak.jpg

U nedjelju 12.rujna održana je Izborna skupština Udruge mladih "Korak" Brnjaci, jedne od najaktivnijih udruga na području naše općine. 

Mateo Vukoja reizabran je na mjesto predsjednika udruge. Mateo se pokazao kao vrlo sposoban i ambiciozan predsjednik, te je zasluženo osvojio još jedan mandat, u kojem je cilj raditi još više i jače i visoko podići letvicu. 

Na mjesto potpredsjednice izabrana je Anđela Korčanin, tajnica je Tea Gluvačević, dok su u Upravno tijelo izabrani Lea Puškar i Tamara Tomić. Svi ovi mladi ljudi dokazali su se svojim angažmanom u udruzi, i sigurno da i u budućnosti mogu puno doprinijeti radu iste. 

Predsjednica Izborne skupštine bila je Ivana Anić, profesorica engleskog jezika i članica Udruge. 

Nakon radnog dijela, upriličena je i zajednička večera u restoranu "Kamin" u Kiseljaku. 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17