Dobar odaziv

konzum_ck.jpg

 

Crveni križ općine Kiseljak jedna je od aktivnijih organizacija na području naše općine. Vrijedni volonteri sudjeluju u svakoj akciji, i daju svoj obol na razne načine.

Nakon objave akcije o prikupljanju humanitarne pomoći za male sestre Agić iz Kiseljaka, Nejru i Nejlu, i Crveni križ se ubrzo uključio u akciju na svoj način. Organizirana je akcija "Kolačić za Nejru i Nejlu", koja je provedena danas na platou ispred TC "Konzum" u Kiseljaku. Volonteri CK prodavali su kolačiće i kupone u zamjenu za humanitarne priloge.

Akcija je trajala 4 sata, a odaziv Kiseljačana i Kiseljačanki bio je dobar. 

Ukupno je prikupljeno 457.40 KM, i to 232.40 KM od kolačića i 225 KM od kupona. 

Podsjećamo, djevojčice boluju od cerebralne paralize i epilepsije, a za liječenje je potrebno skoro 14 tisuća eura. Pokrenute su razne akcije prikupljanja pomoći, uključila se i organizacija Pomozi.ba.

Jedan od simboličnih načina na koji možete pomoći je i pozivom na broj 17027, koji je jedinstven za mreže BH Telecom, HT Eronet i M:Tel. Pozivom donirate 2 KM za liječenje ovih krasnih djevojčica.

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Dobar odaziv

konzum_ck.jpg

 

Crveni križ općine Kiseljak jedna je od aktivnijih organizacija na području naše općine. Vrijedni volonteri sudjeluju u svakoj akciji, i daju svoj obol na razne načine.

Nakon objave akcije o prikupljanju humanitarne pomoći za male sestre Agić iz Kiseljaka, Nejru i Nejlu, i Crveni križ se ubrzo uključio u akciju na svoj način. Organizirana je akcija "Kolačić za Nejru i Nejlu", koja je provedena danas na platou ispred TC "Konzum" u Kiseljaku. Volonteri CK prodavali su kolačiće i kupone u zamjenu za humanitarne priloge.

Akcija je trajala 4 sata, a odaziv Kiseljačana i Kiseljačanki bio je dobar. 

Ukupno je prikupljeno 457.40 KM, i to 232.40 KM od kolačića i 225 KM od kupona. 

Podsjećamo, djevojčice boluju od cerebralne paralize i epilepsije, a za liječenje je potrebno skoro 14 tisuća eura. Pokrenute su razne akcije prikupljanja pomoći, uključila se i organizacija Pomozi.ba.

Jedan od simboličnih načina na koji možete pomoći je i pozivom na broj 17027, koji je jedinstven za mreže BH Telecom, HT Eronet i M:Tel. Pozivom donirate 2 KM za liječenje ovih krasnih djevojčica.

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17