Kiseljak

udruge kultura sast

 

Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak je, nakon jučerašnjeg sastanka s predstavnicima vjerskih zajednica, danas razgovarao i sa predstavnicima udruga građana koje se bave kulturom te sportskih klubova s područja naše općine. Sastanku su nazočile i Ivana Mrnjavac, pomoćnica načelnika za financije, te Katarina Bilić, šefica Odjela za društvene djelatnosti Općine Kiseljak.

Razgovaralo se o raspodjeli novčanih sredstava predviđenih za kulturu i sport u općinskom Proračunu za 2021. godinu.

Predstavnici svih udruga i klubova izjavili su kako su zadovoljni dosadašnjim načinom raspodjele tih sredstava, te su predložili da se slična praksa nastavi i dalje, stoji u objavi nakon sastanaka.

06.jpg

 

"Svima nam je jasno da ova sredstva nisu ni blizu dostatna za vaše aktivnosti no s obzirom na povećanja fonda za stipendiju te iznosa porodiljnih naknada, trenutno nismo u situaciji povećavati iznos javnog poziva namijenjen za kulturu" kazao je načelnik te nazočne pozvao da itekako prate pozive i viših razina vlasti.

Obzirom na aktualna događanja firmi „Sarajevski kiseljak“ d.o.o. Kiseljak, načelnik je nazočne predstavnike udruga i klubova zamolio da, ukoliko su za bilo koju prigodu imali sponzoriranje od strane spomenute tvrtke, bilo u novcu ili u proizvodima, dostave detaljna izvješća o tomu.

 01.jpg

02.jpg

 

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Kiseljak

udruge kultura sast

 

Načelnik općine Kiseljak Mladen Mišurić-Ramljak je, nakon jučerašnjeg sastanka s predstavnicima vjerskih zajednica, danas razgovarao i sa predstavnicima udruga građana koje se bave kulturom te sportskih klubova s područja naše općine. Sastanku su nazočile i Ivana Mrnjavac, pomoćnica načelnika za financije, te Katarina Bilić, šefica Odjela za društvene djelatnosti Općine Kiseljak.

Razgovaralo se o raspodjeli novčanih sredstava predviđenih za kulturu i sport u općinskom Proračunu za 2021. godinu.

Predstavnici svih udruga i klubova izjavili su kako su zadovoljni dosadašnjim načinom raspodjele tih sredstava, te su predložili da se slična praksa nastavi i dalje, stoji u objavi nakon sastanaka.

06.jpg

 

"Svima nam je jasno da ova sredstva nisu ni blizu dostatna za vaše aktivnosti no s obzirom na povećanja fonda za stipendiju te iznosa porodiljnih naknada, trenutno nismo u situaciji povećavati iznos javnog poziva namijenjen za kulturu" kazao je načelnik te nazočne pozvao da itekako prate pozive i viših razina vlasti.

Obzirom na aktualna događanja firmi „Sarajevski kiseljak“ d.o.o. Kiseljak, načelnik je nazočne predstavnike udruga i klubova zamolio da, ukoliko su za bilo koju prigodu imali sponzoriranje od strane spomenute tvrtke, bilo u novcu ili u proizvodima, dostave detaljna izvješća o tomu.

 01.jpg

02.jpg

 

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17