JP Ceste FBIH; Za Kiseljak preko 10 milijuna KM

kis glavna radovi

Rano jutros počeli su radovi u središtu Kiseljaku. Riječ je o radovima na prometnici (presvlaćenje magistralne ceste koja je ujedno i gradska prometnica) u ulici Josipa bana Jelačića, dužine 800 m. Izvođač je firma Ceste company d.o.o. Kiseljak a vrijednost radova u iznosu od 300 000 KM financira Javno poduzeće Ceste Federacije BiH na čelu sa Ljubom Pravdiće. Kako nam je kazao, u narednom će razdoblju biti još ulaganja na području općine Kiseljak  a jedan od narednih projekata koji je već ugovoren je i izgradnja treće trake na Kobiljači ---> KOBILJAČA DOBIVA NOVU PROMETNU TRAKU

Radovi na presvlačenju koji se trenutno izvode su ugovoreni prošle godine dok je za ovu godinu na području općine Kiseljak planirano još 350 000 KM za presvlačenja prometnica, kazao je Pravdić.  Osim toga, u planu je i izgradnja nogostupa u naseljima Bilalovac i Draževići ali i početak radova na izgradnji nove obilaznice prema Sarajevu kao i rekonstrukcija ceste u Rauševcu te dijelova na kraju naše općine prema Busovači.

Sve zajedno, riječ je o investicijanam od preko 10 milijuna KM samo  na području općine Kiseljak.

IMG_4134.jpg

IMG_4133.jpg

 

 

artinfo.ba

 

 

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
JP Ceste FBIH; Za Kiseljak preko 10 milijuna KM

kis glavna radovi

Rano jutros počeli su radovi u središtu Kiseljaku. Riječ je o radovima na prometnici (presvlaćenje magistralne ceste koja je ujedno i gradska prometnica) u ulici Josipa bana Jelačića, dužine 800 m. Izvođač je firma Ceste company d.o.o. Kiseljak a vrijednost radova u iznosu od 300 000 KM financira Javno poduzeće Ceste Federacije BiH na čelu sa Ljubom Pravdiće. Kako nam je kazao, u narednom će razdoblju biti još ulaganja na području općine Kiseljak  a jedan od narednih projekata koji je već ugovoren je i izgradnja treće trake na Kobiljači ---> KOBILJAČA DOBIVA NOVU PROMETNU TRAKU

Radovi na presvlačenju koji se trenutno izvode su ugovoreni prošle godine dok je za ovu godinu na području općine Kiseljak planirano još 350 000 KM za presvlačenja prometnica, kazao je Pravdić.  Osim toga, u planu je i izgradnja nogostupa u naseljima Bilalovac i Draževići ali i početak radova na izgradnji nove obilaznice prema Sarajevu kao i rekonstrukcija ceste u Rauševcu te dijelova na kraju naše općine prema Busovači.

Sve zajedno, riječ je o investicijanam od preko 10 milijuna KM samo  na području općine Kiseljak.

IMG_4134.jpg

IMG_4133.jpg

 

 

artinfo.ba

 

 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17