KISELJAK

sastanak opcina sigurnost promet

U Uredu načelnika općine Kiseljak danas je održan sastanak na kojemu se razgovaralo o sigurnosti u prometu na području naše općine.

Na sastanku su, uz načelnika Mladena Mišurića Ramljaka, bili i zapovjednik Policijske stanice Kiseljak, Nijaz Klisura, zatim pomoćnik načelnika za gospodarstvo, Marinko Komšić, građevni inspektor, Nikola Grubešić, tajnik Općine, Dragomir Lučić, te voditelj kiseljačke tehničke ispostave poduzeća „Ceste“ d.d. Mostar, Pero Pecirep.

Razgovaralo se na temu kontrole ograničenja brzine, posebno na putnom pravcu Lepenica- Drum, te u ulicama Kraljice Katarine i Kraljice mira, i o mogućnost postavljanja stacionarnih radara na tim mjestima, zatim o sigurnosti prometa u užem gradskom području, s naglaskom na „promet u mirovanju“, tj. o nepropisnom parkiranju.

Postavljanje prometne signalizacije u užem dijelu grada , kao i na magistralnoj cesti M 5.1, koja prolazi kroz Kiseljak, te na regionalnim cestama , kao i izgradnja sigurnosne cestovne infrastrukture (zaštitna odbojna ograda, autobusna stajališta….) također su bili teme današnjeg sastanka.

Donesen je zajednički zaključak da Općina Kiseljak i PS Kiseljak formiraju zajedničko Povjerenstvo koje će napraviti detaljnu analizu stanja prometnica po svim aspektima, te sačiniti prijedlog mjera za otklanjanje uočenih nedostataka, a sve sa ciljem povećanja sigurnosti prometa.

Na kraju sastanka je naglašeno kako Općina Kiseljak i PS Kiseljak imaju vrlo dobru suradnju u svim segmentima života na području ove općine, stoji na stranici Općine.

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
KISELJAK

sastanak opcina sigurnost promet

U Uredu načelnika općine Kiseljak danas je održan sastanak na kojemu se razgovaralo o sigurnosti u prometu na području naše općine.

Na sastanku su, uz načelnika Mladena Mišurića Ramljaka, bili i zapovjednik Policijske stanice Kiseljak, Nijaz Klisura, zatim pomoćnik načelnika za gospodarstvo, Marinko Komšić, građevni inspektor, Nikola Grubešić, tajnik Općine, Dragomir Lučić, te voditelj kiseljačke tehničke ispostave poduzeća „Ceste“ d.d. Mostar, Pero Pecirep.

Razgovaralo se na temu kontrole ograničenja brzine, posebno na putnom pravcu Lepenica- Drum, te u ulicama Kraljice Katarine i Kraljice mira, i o mogućnost postavljanja stacionarnih radara na tim mjestima, zatim o sigurnosti prometa u užem gradskom području, s naglaskom na „promet u mirovanju“, tj. o nepropisnom parkiranju.

Postavljanje prometne signalizacije u užem dijelu grada , kao i na magistralnoj cesti M 5.1, koja prolazi kroz Kiseljak, te na regionalnim cestama , kao i izgradnja sigurnosne cestovne infrastrukture (zaštitna odbojna ograda, autobusna stajališta….) također su bili teme današnjeg sastanka.

Donesen je zajednički zaključak da Općina Kiseljak i PS Kiseljak formiraju zajedničko Povjerenstvo koje će napraviti detaljnu analizu stanja prometnica po svim aspektima, te sačiniti prijedlog mjera za otklanjanje uočenih nedostataka, a sve sa ciljem povećanja sigurnosti prometa.

Na kraju sastanka je naglašeno kako Općina Kiseljak i PS Kiseljak imaju vrlo dobru suradnju u svim segmentima života na području ove općine, stoji na stranici Općine.

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17