× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
  • Kiseljak

ck kis tjedan solid

Volonteri Crvenog križa Kiseljak danas i sutra u terminu od 10:00h do 16:00h u marketima "Konzum", "Mercator", "Duga" Brnjaci i "Penik Company" Brestovsko povodom obilježavanja Nedjelje/tjedna solidarnosti vrše prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za socijalno ugroženo stanovništvo sa područja naše općine.
Akcija se provodi i u svim osnovnim i srednjim školama.
"Zahvaljujemo se vlasnicima marketa na ustupljenom prostoru, svim građanima, učenicima i osoblju škola koji su već dali svoj doprinos ovoj akciji i pozivamo sve vas koji niste da to učinite" stoji u objavi CK Kiseljak.

artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
  • Kiseljak

ck kis tjedan solid

Volonteri Crvenog križa Kiseljak danas i sutra u terminu od 10:00h do 16:00h u marketima "Konzum", "Mercator", "Duga" Brnjaci i "Penik Company" Brestovsko povodom obilježavanja Nedjelje/tjedna solidarnosti vrše prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za socijalno ugroženo stanovništvo sa područja naše općine.
Akcija se provodi i u svim osnovnim i srednjim školama.
"Zahvaljujemo se vlasnicima marketa na ustupljenom prostoru, svim građanima, učenicima i osoblju škola koji su već dali svoj doprinos ovoj akciji i pozivamo sve vas koji niste da to učinite" stoji u objavi CK Kiseljak.

artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.