× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

river sstand up

 

Već nekoliko godina pub Riverside jedno je od posjećenijih mjesta za provod u Fojnici i šire. Smješten na prekrasnoj lokaciji okružen prirodom a opet uz samu glavnu prometnicu, osim zanimljivim prostorom izdvaja se i nešto bogatijom ponudom zabavnog sadržaja. U posljednje vrijeme, ekipa Puba posebno radi na urbanijoj ponudi zabave te uspijeva dokazati da potražnje itekako ima.

 

71728211_538804910257718_720736829854187520_o.jpg

 

Oktoberfest

U prilog ove tvrdnje ide i sinoć završeno prvo izdanje "Oktoberfesta", mini izdanja najpoznatijeg pivskog festivala na svijetu.

Tijekom pet festivalskih noći, Pub je posjetilo oko 1500 ljudi, a ekipa "Rivera" jedina je u BiH uspjela okupiti cijeli tzv. "Klub minhenskih pivovara" na jednom mjestu! U ponudi su naime imali pivo iz šest pivovara koje imaju monopol prodaje piva na originalnom Oktoberfestivalu. Tako se za vrijeme Festivala u Fojnici moglo kušati pivo iz pivovara Hofbrähaus, Spaten, Augustiner, Hacker-Pschorr, Paulaner i Löwenbräu.

Da su ljubitelji piva prepoznali i znali cijeniti trud organizatora, dokazuje i podatak da se popilo se oko 1400 litara piva a od toga oko 800 litara posebnog Paulaner oktoberfest piva iz popularnih jednolitarskih krigli.

Bogat zabavni sadržaj

Festival je započeo „OnamatoBlejom“, satiričnom predstavom mostarskog trojca, Nikole Rončevića, Luke Marijanovića i Omera Hodžića koji su skoro do suza nasmijavali publiku stand-up nastupom zbog kojega su osim domaće publike, u Fojnicu došli i brojni gosti iz okolnih općina, Kiseljaka, Busovače...Zbog iznimnog uspjeha ove predstave koja kroz šaljive poruke, pokušava objasniti sav besmisao stereotipizacije u našem društvu, organizatori najavljuju slične projekte u skorijoj budućnosti.

Drugu noć Festivala obilježio je ponosni član OTG-a, naš DJ „G“ koji je nazočne zabavljao na tzv. „Urban Friday“ eventu. Subota i zadnji plesni dan Festivala pripala je dečkima iz „Radarske kontrole“ koji su se po prvi put predstavili u Fojnici te pobrali ogromne simpatije ženskog dijela publike. Uz hitove Azre, Atomskog skloništa, Divljih jagoda, Nirvane, Metallice itd., donijeli su dašak promjene u ovu pivnicu.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Friversidefojnica%2Fvideos%2F2505137706385058%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="323" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

 

Cure uspješnije u pivskim igrama

Nedjelja i ponedjeljak ostali su rezervirani za sada već standardne pub igre i lagani „oporavak“ od burnih festivalskih noći.

Igre poput držanja krigle te beer pong 2vs2 pokazale su se jednako zanimljivima ženskoj kao i muškoj publici te su tako prvi "Beer pong" turnir u Pubu osvojile upravo dvije dame, Irena i Greta. Drugo mjesto pripalo je „školarcima“ Josipu i Draganu.

Prvo mjesto u držanju krigli u kategoriji djevojaka osvojile su Dragana i Irena koje su prijateljski u finalu krigle spustile u isto vrijeme.

Muškarci su natjecanje shvatili nadasve ozbiljno pa je navodno bilo i sitnog varanja, provociranja i svakakvih trikova da se osigura pobjeda.

Na kraju je Mato Perica bio najizdržljiviji te se okitio titulom prvog šampiona u Pubu.

 

71707837_2399456106776337_1908186268043313152_o.jpg

 

Ožujsko pub kviz

I dok se dojmovi Festivala polako zbrajaju, Pub se vraća standardnoj ponudi koja između ostaloga uključuje i Ožujsko pub kviz općeg znanja, čije je 35.izdanje održano ovoga ponedjeljka. Borba 13 standardnih ekipa za titulu pobjednika se nastavlja kao i borba za bodove za „Ožujsko pub kviz ligu“.

"Pozitivne reakcije svih koji su nas posjetili daju nam motiv da budemo još bolji i nastavimo u smjeru koji smo zamislili. Bez ijednog problema, sa velikom količinom pozitivne energije proveli smo pet savršenih festivalskih noći, družili se, plesali, igrali igre i sve to uz odlično, posebno festivalsko pivo“ kazao je za Artinfo  vlasnik Riverside puba, Petar Katavić te dodao kako organizacijska ekipa već usvaja prijedloge gostiju s ciljem ispravljanja eventualnih propusta te obećava dogodine još bolji i originalniji „Oktoberfest u Fojnici“ , u suradnji s ekipom iz Paulanera.

Katavić se za kraj zahvalio svim sudionicima, posjetiteljima, medijskim pokroviteljima  te posebno osoblju bez kojeg Festival ne bi bio moguć.

Da se svaki trud i rad isplati dokazuje upravo ekipa iza Riverside puba zahvaljujući kojoj  publika željna urbanijeg, drugačijeg provoda ima svoje mjesto pod suncem a Fojnica kao općina biva promovirana i na ovaj, nadasve pozitivan način.

IM/artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

river sstand up

 

Već nekoliko godina pub Riverside jedno je od posjećenijih mjesta za provod u Fojnici i šire. Smješten na prekrasnoj lokaciji okružen prirodom a opet uz samu glavnu prometnicu, osim zanimljivim prostorom izdvaja se i nešto bogatijom ponudom zabavnog sadržaja. U posljednje vrijeme, ekipa Puba posebno radi na urbanijoj ponudi zabave te uspijeva dokazati da potražnje itekako ima.

 

71728211_538804910257718_720736829854187520_o.jpg

 

Oktoberfest

U prilog ove tvrdnje ide i sinoć završeno prvo izdanje "Oktoberfesta", mini izdanja najpoznatijeg pivskog festivala na svijetu.

Tijekom pet festivalskih noći, Pub je posjetilo oko 1500 ljudi, a ekipa "Rivera" jedina je u BiH uspjela okupiti cijeli tzv. "Klub minhenskih pivovara" na jednom mjestu! U ponudi su naime imali pivo iz šest pivovara koje imaju monopol prodaje piva na originalnom Oktoberfestivalu. Tako se za vrijeme Festivala u Fojnici moglo kušati pivo iz pivovara Hofbrähaus, Spaten, Augustiner, Hacker-Pschorr, Paulaner i Löwenbräu.

Da su ljubitelji piva prepoznali i znali cijeniti trud organizatora, dokazuje i podatak da se popilo se oko 1400 litara piva a od toga oko 800 litara posebnog Paulaner oktoberfest piva iz popularnih jednolitarskih krigli.

Bogat zabavni sadržaj

Festival je započeo „OnamatoBlejom“, satiričnom predstavom mostarskog trojca, Nikole Rončevića, Luke Marijanovića i Omera Hodžića koji su skoro do suza nasmijavali publiku stand-up nastupom zbog kojega su osim domaće publike, u Fojnicu došli i brojni gosti iz okolnih općina, Kiseljaka, Busovače...Zbog iznimnog uspjeha ove predstave koja kroz šaljive poruke, pokušava objasniti sav besmisao stereotipizacije u našem društvu, organizatori najavljuju slične projekte u skorijoj budućnosti.

Drugu noć Festivala obilježio je ponosni član OTG-a, naš DJ „G“ koji je nazočne zabavljao na tzv. „Urban Friday“ eventu. Subota i zadnji plesni dan Festivala pripala je dečkima iz „Radarske kontrole“ koji su se po prvi put predstavili u Fojnici te pobrali ogromne simpatije ženskog dijela publike. Uz hitove Azre, Atomskog skloništa, Divljih jagoda, Nirvane, Metallice itd., donijeli su dašak promjene u ovu pivnicu.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Friversidefojnica%2Fvideos%2F2505137706385058%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="323" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

 

Cure uspješnije u pivskim igrama

Nedjelja i ponedjeljak ostali su rezervirani za sada već standardne pub igre i lagani „oporavak“ od burnih festivalskih noći.

Igre poput držanja krigle te beer pong 2vs2 pokazale su se jednako zanimljivima ženskoj kao i muškoj publici te su tako prvi "Beer pong" turnir u Pubu osvojile upravo dvije dame, Irena i Greta. Drugo mjesto pripalo je „školarcima“ Josipu i Draganu.

Prvo mjesto u držanju krigli u kategoriji djevojaka osvojile su Dragana i Irena koje su prijateljski u finalu krigle spustile u isto vrijeme.

Muškarci su natjecanje shvatili nadasve ozbiljno pa je navodno bilo i sitnog varanja, provociranja i svakakvih trikova da se osigura pobjeda.

Na kraju je Mato Perica bio najizdržljiviji te se okitio titulom prvog šampiona u Pubu.

 

71707837_2399456106776337_1908186268043313152_o.jpg

 

Ožujsko pub kviz

I dok se dojmovi Festivala polako zbrajaju, Pub se vraća standardnoj ponudi koja između ostaloga uključuje i Ožujsko pub kviz općeg znanja, čije je 35.izdanje održano ovoga ponedjeljka. Borba 13 standardnih ekipa za titulu pobjednika se nastavlja kao i borba za bodove za „Ožujsko pub kviz ligu“.

"Pozitivne reakcije svih koji su nas posjetili daju nam motiv da budemo još bolji i nastavimo u smjeru koji smo zamislili. Bez ijednog problema, sa velikom količinom pozitivne energije proveli smo pet savršenih festivalskih noći, družili se, plesali, igrali igre i sve to uz odlično, posebno festivalsko pivo“ kazao je za Artinfo  vlasnik Riverside puba, Petar Katavić te dodao kako organizacijska ekipa već usvaja prijedloge gostiju s ciljem ispravljanja eventualnih propusta te obećava dogodine još bolji i originalniji „Oktoberfest u Fojnici“ , u suradnji s ekipom iz Paulanera.

Katavić se za kraj zahvalio svim sudionicima, posjetiteljima, medijskim pokroviteljima  te posebno osoblju bez kojeg Festival ne bi bio moguć.

Da se svaki trud i rad isplati dokazuje upravo ekipa iza Riverside puba zahvaljujući kojoj  publika željna urbanijeg, drugačijeg provoda ima svoje mjesto pod suncem a Fojnica kao općina biva promovirana i na ovaj, nadasve pozitivan način.

IM/artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.