× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

ksc tr ograda mladenci

Žičana ograda koja je razdvajala Mješovitu srednju školu i Katolički školski centar "Petar Barbarić" u Travniku u BiH srušena je i uklonjena u petak,no prema zasad neslužbenim informacijama na jesen će biti postavljena nova koja će okruživati zgradu.

 

Ograda koja je dijelila spomenute škole, a koje pak dijele zgradu u kojoj održavaju nastavu, našla se u fokusu javnosti nakon što je na Facebooku 29. lipnja objavljena fotografija supružnika Inasa Dagoje i Elisabeth Elle Hrgić Dagoje, bivših učenika MSŠ Travnik i KŠC-a "Petar Barbarić" koji su vjenčali 22. lipnja ove godine.

Ella je, naime, katolkinja te je pohađala KŠC "Petar Barbarić", dok je Inas musliman koji je išao u MSŠ Travnik. Ograda između škola možda ih je spriječila da se upoznaju ranije, ali ih na kraju nije uspjela rastaviti.

"Ova nas je ograda spriječila da se i prije upoznamo. Među našim školama nije bilo mržnje. Nisu nas huškali da se ne družimo jedni s drugima. Ali je između nas postojala ova ograda. A, evo, na našem se primjeru vidi da i s druge strane ograde postoje djeca koja su pametna, talentirana, vrijedna, spremna da vole. I to ludo vole", rekla je Hrgić Dagoja za Jutarnji list.

Hrgić Dagoja je rekla da su ona i njezin suprug tom fotografijom htjeli poručiti da je ljubav jača od svega te da su tolerancija, razumijevanje i ljudskost vrijednosti kojima svi trebaju težiti.

Travničani su oduševljeni činjenicom da ograde više nema, a čini se da je ljubavna priča Inasa i Elle pravi dokaz da ljubav uistinu ruši i one fizičke barijere.

 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

ksc tr ograda mladenci

Žičana ograda koja je razdvajala Mješovitu srednju školu i Katolički školski centar "Petar Barbarić" u Travniku u BiH srušena je i uklonjena u petak,no prema zasad neslužbenim informacijama na jesen će biti postavljena nova koja će okruživati zgradu.

 

Ograda koja je dijelila spomenute škole, a koje pak dijele zgradu u kojoj održavaju nastavu, našla se u fokusu javnosti nakon što je na Facebooku 29. lipnja objavljena fotografija supružnika Inasa Dagoje i Elisabeth Elle Hrgić Dagoje, bivših učenika MSŠ Travnik i KŠC-a "Petar Barbarić" koji su vjenčali 22. lipnja ove godine.

Ella je, naime, katolkinja te je pohađala KŠC "Petar Barbarić", dok je Inas musliman koji je išao u MSŠ Travnik. Ograda između škola možda ih je spriječila da se upoznaju ranije, ali ih na kraju nije uspjela rastaviti.

"Ova nas je ograda spriječila da se i prije upoznamo. Među našim školama nije bilo mržnje. Nisu nas huškali da se ne družimo jedni s drugima. Ali je između nas postojala ova ograda. A, evo, na našem se primjeru vidi da i s druge strane ograde postoje djeca koja su pametna, talentirana, vrijedna, spremna da vole. I to ludo vole", rekla je Hrgić Dagoja za Jutarnji list.

Hrgić Dagoja je rekla da su ona i njezin suprug tom fotografijom htjeli poručiti da je ljubav jača od svega te da su tolerancija, razumijevanje i ljudskost vrijednosti kojima svi trebaju težiti.

Travničani su oduševljeni činjenicom da ograde više nema, a čini se da je ljubavna priča Inasa i Elle pravi dokaz da ljubav uistinu ruši i one fizičke barijere.

 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.