× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

ladies night kis 19

Reakcije nakon sinoć održanog Ladies night by Inoma događaja su više nego pozitivne. Komentari poput "Kiseljak izgleda svjetski", "ovo nam je trebalo", "zašto ovakvih događaja nema češće" samo su dio pozitivnih dojmova dama koje su sinoć uživale u cjelovečernjem programu na Trgu kneza Radoje.

Njih nekoliko stotina, u Kiseljaku je, besplatno, imalo priliku odgledati predstavu "Prekvalifikovana" odlične Sanele Krsmanović koja je kroz svoj lik Rabije, bivše šalterske službenice na humorističan, aktualan i nadasve zanimljiv način secirala današnje bh. društvo.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F157089461394813%2Fvideos%2F650274495441097%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

Trg je nakon elegantne, kazališne atmosfere na otvorenom, nakon predstave, uz zvuke Dreamhouse benda transformiran u veliki plesni podij pod zvijezdama na kojem su dame uživale uz odličnu glazbu i šarene ljetne koktele. Posebno zanimljivom pokazala se i izložba fotografija nazvana "Žene Kiseljaka" na kojoj je predstavljeno desetak dama koja su svojim radom i djelovanjem obilježile neka prošla vremena u našoj općini.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F157089461394813%2Fvideos%2F2334195926818169%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

Ovom prilikom je predstavljeno i nekoliko udruga, nevladinih organizacija koje je već duže vremena rade ili tek počinju raditi na oblastima koje su od važnosti za žene.

Jedna od njih, ujedno najmlađa je Filomena' novoosnovana udruga koja djeluje na području općine Kiseljak. Udruga je osnovana s ciljem povećanja svijesti o ulozi žene i majke u društvu kroz edukaciju i implementaciju programa koji trenutno ne postoje u gradu.

Na manifestaciji  se predstavila i organizacija Zraka sunca Kiseljak koja okuplja žene oboljele od karcinoma dojke kao žene koje im svojim angažmanom žele pomoći i olakšati borbu s bolešću.

Više od pet godina aktivnog rada slavi i udruga Fojnička žena čije su članice sinoć predstavili svoje proizvodima i rukotvorine.

Članice Udruženja poslovnih žena u BiH koje pruža podršku razvoju poduzetništva žena također su nazočile događaju.

Podsjećamo, riječ je o četvrtom izdanju događaja Ladies night u Kiseljaku u organizaciji udruge Arka. I ove godine, pod parolom Kazalište i žene a uz potporu tvrtke Inoma, udruga Arka je donijela dašak kulture i zabave u naš grad .

Projekt je podržala Općina Kiseljak, predsjedatelj Sabor Josip Kvasina, Federalno i Županijsko ministarstvo kulture, Sarajevski kiseljak, Salon vjenčanica Arijana, Kraljević Smile Designer.

FOTO: Antonela Blaškić Nela

 artinfo.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

ladies night kis 19

Reakcije nakon sinoć održanog Ladies night by Inoma događaja su više nego pozitivne. Komentari poput "Kiseljak izgleda svjetski", "ovo nam je trebalo", "zašto ovakvih događaja nema češće" samo su dio pozitivnih dojmova dama koje su sinoć uživale u cjelovečernjem programu na Trgu kneza Radoje.

Njih nekoliko stotina, u Kiseljaku je, besplatno, imalo priliku odgledati predstavu "Prekvalifikovana" odlične Sanele Krsmanović koja je kroz svoj lik Rabije, bivše šalterske službenice na humorističan, aktualan i nadasve zanimljiv način secirala današnje bh. društvo.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F157089461394813%2Fvideos%2F650274495441097%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

Trg je nakon elegantne, kazališne atmosfere na otvorenom, nakon predstave, uz zvuke Dreamhouse benda transformiran u veliki plesni podij pod zvijezdama na kojem su dame uživale uz odličnu glazbu i šarene ljetne koktele. Posebno zanimljivom pokazala se i izložba fotografija nazvana "Žene Kiseljaka" na kojoj je predstavljeno desetak dama koja su svojim radom i djelovanjem obilježile neka prošla vremena u našoj općini.

 

{source}
<!-- You can place html anywhere within the source tags --><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F157089461394813%2Fvideos%2F2334195926818169%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>


<script language="javascript" type="text/javascript">
// You can place JavaScript like this

</script>
<?php
// You can place PHP like this

?>
{/source}

Ovom prilikom je predstavljeno i nekoliko udruga, nevladinih organizacija koje je već duže vremena rade ili tek počinju raditi na oblastima koje su od važnosti za žene.

Jedna od njih, ujedno najmlađa je Filomena' novoosnovana udruga koja djeluje na području općine Kiseljak. Udruga je osnovana s ciljem povećanja svijesti o ulozi žene i majke u društvu kroz edukaciju i implementaciju programa koji trenutno ne postoje u gradu.

Na manifestaciji  se predstavila i organizacija Zraka sunca Kiseljak koja okuplja žene oboljele od karcinoma dojke kao žene koje im svojim angažmanom žele pomoći i olakšati borbu s bolešću.

Više od pet godina aktivnog rada slavi i udruga Fojnička žena čije su članice sinoć predstavili svoje proizvodima i rukotvorine.

Članice Udruženja poslovnih žena u BiH koje pruža podršku razvoju poduzetništva žena također su nazočile događaju.

Podsjećamo, riječ je o četvrtom izdanju događaja Ladies night u Kiseljaku u organizaciji udruge Arka. I ove godine, pod parolom Kazalište i žene a uz potporu tvrtke Inoma, udruga Arka je donijela dašak kulture i zabave u naš grad .

Projekt je podržala Općina Kiseljak, predsjedatelj Sabor Josip Kvasina, Federalno i Županijsko ministarstvo kulture, Sarajevski kiseljak, Salon vjenčanica Arijana, Kraljević Smile Designer.

FOTO: Antonela Blaškić Nela

 artinfo.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.