× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

maskare mladen

Vlast u Kiseljaku u utorak ponovno preuzimaju maškare. Tim povodom, i ove nas godine očekuje luda i nezaboravna zabava predvođena našim školarcima. Početak karnevalskog programa planiran je za podne, na Trgu kneza Radoje dok je okupljanje  pola sata prije, ispred OŠ Kiseljak.
Kako nam je potvrđeno iz organizacijskog odbora, šarenu i veselu karnevalsku povorku predvodit će kiseljačake mažoretkinje a odmah iza njih štićenici ERC-a,odnosno kiseljačke podružnice centra "Duga". Sudjelovanju u povorci i ove su se godine odazvale i najmlađe maškare, članovi i članice vrtića "Pčelica Maja" kao i učenici OŠ Kiseljak, SSŠ "Fojnica" u Kiseljaku te SŠ "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak.


Ukoliko bude kišovito vrijeme, povorka će se održati no sam program će sa Trga biti preseljen u gradsku dvoranu (srednja škola).

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

maskare mladen

Vlast u Kiseljaku u utorak ponovno preuzimaju maškare. Tim povodom, i ove nas godine očekuje luda i nezaboravna zabava predvođena našim školarcima. Početak karnevalskog programa planiran je za podne, na Trgu kneza Radoje dok je okupljanje  pola sata prije, ispred OŠ Kiseljak.
Kako nam je potvrđeno iz organizacijskog odbora, šarenu i veselu karnevalsku povorku predvodit će kiseljačake mažoretkinje a odmah iza njih štićenici ERC-a,odnosno kiseljačke podružnice centra "Duga". Sudjelovanju u povorci i ove su se godine odazvale i najmlađe maškare, članovi i članice vrtića "Pčelica Maja" kao i učenici OŠ Kiseljak, SSŠ "Fojnica" u Kiseljaku te SŠ "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak.


Ukoliko bude kišovito vrijeme, povorka će se održati no sam program će sa Trga biti preseljen u gradsku dvoranu (srednja škola).

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.