× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

pozivnica mazoretkinje

Tri dana nas dijele od 10. Završnog koncerta Kiseljačkih mažoretkinja. Naime, 20.10.2018. (subota) u 19h pozivamo sve drage roditelje, prijatelje, sugrađane i sve one koji već godinama podržavaju naš rad, na nikada programom bogatiji Zvršni koncert, koji će se održati u Gradskoj dvorani Kiseljak.
Naše mažoretkinje okupljene kroz timove - formacije u tri dobne skupine, kao i brojne neformacije, solo i duo, pokazati će što su radile u protekloj godini.
Čast nam je što nam ove godine u goste dolaze naše susjede Kreševske mažoretkinje, Novotravničke mažoretkinje, HKUD "fra Karlo Kujundžić" Brestovsko, Plesni klub LDF Kiseljak, gošće iz Republike Hrvatske: Klinčaselske mažoretkinje i Kaštelanske mažoretkinje, a na samom kraju programa čeka vas jedno iznenađenje.
Ulaznicom od 2KM pomažete rad naše Udruge, pa se nadamo da ćete svojim dolaskom uveličati ovaj koncert. 
Hvala vam od srca. 

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

pozivnica mazoretkinje

Tri dana nas dijele od 10. Završnog koncerta Kiseljačkih mažoretkinja. Naime, 20.10.2018. (subota) u 19h pozivamo sve drage roditelje, prijatelje, sugrađane i sve one koji već godinama podržavaju naš rad, na nikada programom bogatiji Zvršni koncert, koji će se održati u Gradskoj dvorani Kiseljak.
Naše mažoretkinje okupljene kroz timove - formacije u tri dobne skupine, kao i brojne neformacije, solo i duo, pokazati će što su radile u protekloj godini.
Čast nam je što nam ove godine u goste dolaze naše susjede Kreševske mažoretkinje, Novotravničke mažoretkinje, HKUD "fra Karlo Kujundžić" Brestovsko, Plesni klub LDF Kiseljak, gošće iz Republike Hrvatske: Klinčaselske mažoretkinje i Kaštelanske mažoretkinje, a na samom kraju programa čeka vas jedno iznenađenje.
Ulaznicom od 2KM pomažete rad naše Udruge, pa se nadamo da ćete svojim dolaskom uveličati ovaj koncert. 
Hvala vam od srca. 

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.