× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

foj trp 1

U prisustvu velikog broja Fojničana danas je na lokalitetu Zelene pijace u Fojnici održana manifestacija "Fojnička trpeza i Dani kruha"

foj trp 10

Manifestacija se održava već tradicionalno svake godine a ovaj put organizatori su bili OŠ "Ivan Goran Kovačić" Gojevići-Fojnica i Udruženje "Alterural".

foj trp 2

foj trp 3

Direktorica škole Slavica Miletić se zahvalila svima koji su na bilo koji način sudjelovali ili pomogli održavanje ove manifestacije: "Hvala prvenstveno našim učenicima i njihovim nastavnicima koji su dugo vremena pripremali ovu današnju manifestaciju, hvala donatorima i svakako Općini Fojnica koja svake godine ustupi prostor za održavanje 'Fojničke trpeze'."

foj trp 4

foj trp 5

"Općina Fojnica podržava ovakve manifestacije i činit će to i ubuduće jer lijepo je danas ovdje vidjeti ovoliki broj sugrađana i zaista mi imamo šta ponuditi i na ovakav način trebamo njegovati svoju tradiciju", poručio je prilikom obraćanja Sabahudin Klisura, načelnik Općine Fojnica.

foj trp 6

foj trp 7

Program manifestacije svojim nastupima uljepšali su učenici osnovne škole "Ivan Goran Kovačić", KUD "1001 noć" Fojnica te KPD "Matija Gubec" Bakovići.

Nakon programa mnogobrojni posjetitelji su imali priliku uživati u lokalnim gastronomskim specijalitetima, domaćim proizvodima sa seoskih domaćinstava, raznovrsnom povrću i voću i pekarskim delicijama.

foj trp 8

foj trp 9

artinfo.ba | preuzeto s portala fojnica.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Sarajevski kiseljak - novi 28.6.

foj trp 1

U prisustvu velikog broja Fojničana danas je na lokalitetu Zelene pijace u Fojnici održana manifestacija "Fojnička trpeza i Dani kruha"

foj trp 10

Manifestacija se održava već tradicionalno svake godine a ovaj put organizatori su bili OŠ "Ivan Goran Kovačić" Gojevići-Fojnica i Udruženje "Alterural".

foj trp 2

foj trp 3

Direktorica škole Slavica Miletić se zahvalila svima koji su na bilo koji način sudjelovali ili pomogli održavanje ove manifestacije: "Hvala prvenstveno našim učenicima i njihovim nastavnicima koji su dugo vremena pripremali ovu današnju manifestaciju, hvala donatorima i svakako Općini Fojnica koja svake godine ustupi prostor za održavanje 'Fojničke trpeze'."

foj trp 4

foj trp 5

"Općina Fojnica podržava ovakve manifestacije i činit će to i ubuduće jer lijepo je danas ovdje vidjeti ovoliki broj sugrađana i zaista mi imamo šta ponuditi i na ovakav način trebamo njegovati svoju tradiciju", poručio je prilikom obraćanja Sabahudin Klisura, načelnik Općine Fojnica.

foj trp 6

foj trp 7

Program manifestacije svojim nastupima uljepšali su učenici osnovne škole "Ivan Goran Kovačić", KUD "1001 noć" Fojnica te KPD "Matija Gubec" Bakovići.

Nakon programa mnogobrojni posjetitelji su imali priliku uživati u lokalnim gastronomskim specijalitetima, domaćim proizvodima sa seoskih domaćinstava, raznovrsnom povrću i voću i pekarskim delicijama.

foj trp 8

foj trp 9

artinfo.ba | preuzeto s portala fojnica.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.