× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

glasanje travnik

Do 15 sati na području općine Travnik glasovalo je 16.152 birača.

S obzirom na to da se radi o 34,67% glasača, trenutna izlaznost nije najbolja. Koristimo ovu priliku da apeliramo na građane da ostvare svoje pravo i glasuju. Pravo glasa na području naše općine ima 46.744 građana, kazali su za Travnički.info iz Općinskog izbornog povjerenstva Travnik.

U Travniku su otvorena 74 biračka odbora na redovnim biračkim mjestima i jedan birački odbor za glasovanje u odsustvu. Za one koji nisu u prilici da dođu na biračka mjesta, tu su dodatna 4 mobilna tima.

artinfo.ba | preuzeto s portala drukciji.ba

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

glasanje travnik

Do 15 sati na području općine Travnik glasovalo je 16.152 birača.

S obzirom na to da se radi o 34,67% glasača, trenutna izlaznost nije najbolja. Koristimo ovu priliku da apeliramo na građane da ostvare svoje pravo i glasuju. Pravo glasa na području naše općine ima 46.744 građana, kazali su za Travnički.info iz Općinskog izbornog povjerenstva Travnik.

U Travniku su otvorena 74 biračka odbora na redovnim biračkim mjestima i jedan birački odbor za glasovanje u odsustvu. Za one koji nisu u prilici da dođu na biračka mjesta, tu su dodatna 4 mobilna tima.

artinfo.ba | preuzeto s portala drukciji.ba

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.