× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti

roboti posta kis

Članice robotičke sekcije OŠ Kiseljak protekloga je tjedna obradovala dostava Brze pošte. Naime, SPARK , u suradnji sa Brzom poštom Hrvatska pošta Mostar, dostavio je 10 robotića za 10 učenica naše škole.

Zahvaljujući United States Embassy to Bosnia and Herzegovina i naša škola je dio ovog projekta u kojem se želi promovirati programiranje i potaknuti djevojčice da se bave ovim zanimanjem.

Razvijanje STEM vještina u 21.st. je jako važno pogotovo u osnovnoškolskom uzrastu kada učenici i usvajaju najviše ovih sposobnosti. Od veljače 2018. godine počinje najecanje isključivo za djevojčice koje će završiti u rujnu kada će biti organizirano i prvo državno robotičko natjecanje za djevojčice.

Iz OŠ Kiseljak se zahvaljuju se SPARK-u i Američkoj ambasadi jer su prepoznali njihovu želju i volju za radom te pozivaju djevojčice koje se žele uključiti u ovaj projekt da se prijave u II polugodištu i sudjeluju u natjecanju.

?http://os-kiseljak.ba/index.php/aktivnosti/aktivnosti

NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST

roboti posta kis

Članice robotičke sekcije OŠ Kiseljak protekloga je tjedna obradovala dostava Brze pošte. Naime, SPARK , u suradnji sa Brzom poštom Hrvatska pošta Mostar, dostavio je 10 robotića za 10 učenica naše škole.

Zahvaljujući United States Embassy to Bosnia and Herzegovina i naša škola je dio ovog projekta u kojem se želi promovirati programiranje i potaknuti djevojčice da se bave ovim zanimanjem.

Razvijanje STEM vještina u 21.st. je jako važno pogotovo u osnovnoškolskom uzrastu kada učenici i usvajaju najviše ovih sposobnosti. Od veljače 2018. godine počinje najecanje isključivo za djevojčice koje će završiti u rujnu kada će biti organizirano i prvo državno robotičko natjecanje za djevojčice.

Iz OŠ Kiseljak se zahvaljuju se SPARK-u i Američkoj ambasadi jer su prepoznali njihovu želju i volju za radom te pozivaju djevojčice koje se žele uključiti u ovaj projekt da se prijave u II polugodištu i sudjeluju u natjecanju.

?http://os-kiseljak.ba/index.php/aktivnosti/aktivnosti

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

Copyright 2007-2023 ART Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.