rk kiseljak

Rukometni klub Kiseljak u subotu je izgubio u prvoj prvenstvenoj utakmici drugog dijela sezone za rukometaše Lige Herceg-Bosne. U goste im je stigao RK Izviđač iz Ljubuškog koji je nakon 19:19 na poluvremenu, pobijedio rezultatom 36:39.

"S obzirom da naš Klub sasvim dobro stoji na ljestvici, nadamo se da ovaj poraz neće utjecati na konačni ishod ove sezone. No ono što veseli je da je upravo ovaj vikend, u prostorije Kluba konačno stigao pobjednički pehar za prošlu sezonu.

Sezona 2015./16. ostat će upisana zlatnim slovima u povijest Kluba kao i u srca svim simpatizerima a posebno igračima i Upravi. Na kraju što reći, ovo nije kraj nego početak i pisanje nekih novih sportskih stranica u našem gradu", naveli su iz Rukometnog kluba Kiseljak.