kk-kiseljak-mali

Ove subote u gradskoj dvorani u okviru V kola Lige mladih ŽSB, Košarkaški klub "Kiseljak" je ugostio ekipu Travnika. Igralo se u tri selekcije: juniori, pioniri i minibasket. Kiseljak je ponovno bio uspješan ostvarivši dvije pobjede te jedan poraz.

Pioniri, te naša ekipa mini basketa su pobjedili dok su ovoga puta juniori imali nešto manje sreće te su u produžecima izgubili rezultatom juniori 47:56. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio izjednačen 44:44. Naši dečki su sigurnom igrom i mirnom završnicom završili prvu četvrtinu s pozitivnom prednošću. Međutim, u drugom razdoblju loš postotak šuta unosi nervozu i u obranu što su gosti iskoristili. Drugo poluvrijeme se igraju čvršće obrane što je rezultiralo malim brojem koševa. U takvoj igri naši dečki pokazuju nešto više no ipak ne dovoljno za pobjedu jer gosti u zadnjem napadu poravnavaju za produžetak u kojem se bolje snalaze.

Pioniri su također ostvarili dobar rezultat i solidnu razliku od 36:27 dok su naši najmlađi košarkaši uvjerljivo svladali protivnika rezultatom 35:08.