• Široki Brijeg

U zadnjem susretu 11. kola WWin lige BiH Borac je potpunim preokretom na Pecari slavio protiv Širokog Brijega rezultatom 3:2.

Domaćine je u vodstvo već u osmoj minuti doveo Miroslav Iličić, a samo sedam minuta kasnije širokobriježani su pobjegli na 2:0 pogotkom Domagoja Jelavića.

Đorđe Despotović je u 22. minuti smanjio zaostatak Borca, a gosti su izjednačili u 28. minuti pogotkom Zorana Kvržića i rezultatom 2:2 se otišlo na predah.

Na samom početku drugog poluvremena, u 46. minuti Despotović je ponovno zatresao mrežu domaćina čime je Borac ukupnim rezultatom 2:3 s Pecare odnio sva tri boda.

Na ljestvici prvi je Zrinjski s 28 bodova, Borac je na drugom mjestu s 25, a slijede Sarajevo (24), Željezničar (20), Posušje (14) i Široki Brijeg (13).

Na začelju su GOŠK s 4 i Sloboda s 2 boda.