• 3. kolo Wwin lige BiH

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su pobjedu na domaćem terenu savladavši ekipu Radnika s 2:0 u zaostaloj utakmici 3. kola Premijer lige BiH. Golove za domaće postigli su Nardin Mulahusejnović i Igor Čamber.

Zrinjski je dominirao tokom većeg dijela susreta, a do vodstva su došli u 23. minuti golom Mulahusejnovića. Gosti iz Bijeljine imali su nekoliko prilika, a najbolju priliku propustio je Pantelić u 82. minuti kada je lopta prošla pored vratnice.

U završnici utakmice, u 94. minuti, Čamber je postigao drugi gol za Zrinjski nakon asistencije Luke Ćuže, čime je ekipa iz Mostara osigurala tri boda.