• UVJERLJIVA POBJEDA

241015175.webp

Nogometna reprezentacija Španjolske je u četvrtom kolu Lige nacija pobijedila reprezentaciju Srbije rezultatom 3:0.

Španjolci su poveli već u petoj minuti susreta i to zahvaljujući kombinaciji defanzivaca. Pedro Porro je asistirao Aymericu Laporteu koji je matirao srbijanskog vratara za rezultat prvog dijela.

U 54. minuti je dosuđen penal za domaće, ali je Alvaro Morata šutirao preko gola, no iskupio se 11 minuta kasnije kada je nakon asistencije Fabiana Ruiza udvostručio prednost Crvene furije.

Igrao se 76. minut susreta kada je Strahinja Pavlović dobio izravan crveni karton da bi svega minutu kasnije aktualni prvaci Europe kaznili naše istočne komšije i preko Alexa Baene postavili konačan rezultat susreta.

Španjolci su prvoplasirani na tabeli grupe 4 s deset bodova iz četiri susreta dok je Srbija treća sa četiri osvojena boda.

U sljedećem kolu Španjolska će gostovati kod reprezentacije Danske dok Srbiju očekuje također gostovanje i to kod reprezentacije Švicarske.